Wolfsburg wznowił treningi. Kibice: Czy wy jesteście normalni?

Piłka nożna
Wolfsburg wznowił treningi. Kibice: Czy wy jesteście normalni?
fot. PAP
Wolfsburg wznowił treningi. Kibice łapią się za głowy

Piłkarze VfL Wolfsburg poinformowali o wznowieniu treningów. Włodarze klubu, liczący, że taka wiadomość spotka się z zadowoleniem kibiców, muszą być mocno rozczarowani. Efekt jaki osiągnęli jest zupełnie przeciwny i spotkał się falą krytyki kibiców.

"Czy wy jesteście normalni?", "To co robicie nie jest odpowiedzialne!", "Powinniście dawać przykład!" - to tylko część komentarzy jakie można znaleźć wśród kibiców "Wilków". Piłkarze bowiem postanowili wznowić treningi po tygodniu przerwy.

 

I mimo że sztab szkoleniowy z Wolfsburga zadbał o względy bezpieczeństwa - piłkarze ćwiczą w czterech grupach, przed wejściem do centrum sportowego każdemu z nich jest badana temperatura, odprawy nie są prowadzone w szatni a na stadionie, a dodatkowo po umyciu się każdy z piłkarzy musi zdezynfekować po sobie prysznic, to kibice nie pozostawili po swoich zawodnikach suchej nitki.

 

Zobacz także: Klub z Bundesligi wrócił do treningów

 

Zdaniem tamtejszych dziennikarzy, wznowienie treningów przez VfL Wolfsburg jedynie zwiększy zamieszanie wśród obywateli miasta i może sprowokować ich do wyjścia z domów.

 

Niemiecka Bundesliga jest obecnie zawieszona z uwagi na rozprzestrzeniający się koronawirus. Na razie przerwa w rozgrywkach ogłoszona jest do 2 kwietnia, ale we wtorek władze ligi mają się znowu zebrać i wówczas ustalić kolejne kroki.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze