Piękny gest kibiców Legii Warszawa

Piłka nożna
Piękny gest kibiców Legii Warszawa
fot. Cyfrasport
Kibice Legii Warszawa przekazali Centrum Zdrowia Dziecka 300 maseczek ochronnych.

Kibice Legii Warszawa przekazali Centrum Zdrowia Dziecka 300 maseczek ochronnych. Zbiórkę zorganizowała grupa "Dobrzy Ludzie", czyli nieformalna grupa kibiców Legii, która regularnie stara się wspierać szpitale dziecięce.

"Serdeczne podziękowania dla grupy "Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom" za przekazanie 300 maseczek dla naszego szpitala" - napisało Centrum Zdrowia Dziecka w jednym z mediów społecznościowych.

 

Kibice zrzeszeni w tej grupie chcą kontynuować pomoc zarówno dla Centrum Zdrowia Dziecka, jak i dla dwóch innych szpitali - Warszawskiego Szpitala dla Dzieci SPZOZ oraz Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym, dlatego zorganizowano kolejną zbiórkę.

 

Pierwszy klub w Polsce zmniejszył wynagrodzenia piłkarzom! Zamrozi im nawet 85% pensji

 

"Wczoraj na szybko z własnych środków udało nam się zakupić i dostarczyć 300 maseczek ochronnych do Centrum Zdrowia Dziecka. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnej sytuacji to zaledwie kropla w morzu potrzeb i dlatego działamy dalej" - czytamy w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

 

Jak dodali kibice, wsparcie jest potrzebne nadal, dlatego w tym celu została uruchomiona zbiórka, na której gromadzone są środki na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla tych szpitali: ochronnych maseczek, rękawiczek, czy płynów do dezynfekcji.

 

Hiszpańskie kluby chcą specjalnego pozwolenia na powrót do pracy

 

Pieniądze można wpłacać na jednej z platform, która specjalizuje się w pośredniczeniu w takich akcjach.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

IM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze