Jak wygląda twarz Jędrzejczyk kilkanaście dni po walce z Zhang? (ZDJĘCIE)

Sporty walki
Jak wygląda twarz Jędrzejczyk kilkanaście dni po walce z Zhang? (ZDJĘCIE)
fot. Polsat Sport
Joanna Jędrzejczyk dochodzi do siebie po ostatniej walce.

Kilkanaście dni minęło od walki Joanny Jędrzejczyk (16-4, 4 KO, 1 SUB) z Weili Zhang (21-1, 10 KO, 7 SUB). Zawodniczki 7 marca podczas gali UFC 248 stoczyły niezapomniany pojedynek, w którym minimalnie lepsza była Chinka. Kibice martwili się o stan zdrowia Jędrzejczyk, która odniosła w tym starciu spore obrażenia.

Twarz byłej mistrzyni UFC w wadze słomkowej była bardzo nienaturalna już podczas pojedynku, ale kontuzja nie okazała się szczególnie poważna. Jak widać po najnowszych zdjęciach polskiej mistrzyni, Jędrzejczyk dochodzi już do siebie i odpoczywa podczas domowej kwarantanny. W ostatnim wpisie na Facebooku zaznaczyła, że walczy aktualnie z bólem głowy.

 

"Nie wiem jak Wy, ale ja od wczorajszej nocy walczę z okropnym bólem głowy. Rzadko kiedy biorę tabletki, ale jestem już po 6. Chyba mamy dzisiaj niekorzystne ciśnienie. Jak Wasze główki? Udało mi się dzisiaj ogarnąć całe mieszkanko, a teraz lecę po podstawowe zakupy i tym samym zaczerpnąć świeżego powietrza. Bądźcie bezpieczni!" - napisała na swoim profilu 32-letnia zawodniczka z Olsztyna.

 

W związku z pandemią koronawirusa, praktycznie wszystkie wydarzenia sportowe na świecie zostały odwołane lub przełożone. Nie wiadomo więc, kiedy po raz kolejny zobaczymy Jędrzejczyk w klatce UFC. Polka jest zawieszona po konfrontacji z Zhang i do zawodowych startów będzie mogła wrócić najwcześniej 7 maja.

 

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze