McGregor jak Lewandowski! Przekazał gigantyczną sumę na walkę z koronawirusem

Sporty walki
McGregor jak Lewandowski! Przekazał gigantyczną sumę na walkę z koronawirusem
fot. Polsat Sport
Conor McGregor przekazał milion euro na walkę z koronawirusem.

Walka z koronawirusem trwa w najlepsze. Sportowcy na całym świecie robią, co mogą, by wspomóc służby medyczne w tym trudnym czasie. Swoje trzy grosze, a nawet trochę więcej, postanowił dołożyć również Conor McGregor.

Robert Lewandowski wraz z żoną Anną przeznaczyli na walkę z koronawirusem milion euro. Ta wiadomość bardzo szybko rozeszła się po całym świecie, a za chwilę podobnie zachowali się inni wielcy światowej piłki. Lionel Messi, Cristiano Ronaldo czy Pep Guardiola - każdy z nich z osobna przeznaczył około milion euro.

 

Zobacz także:  "Panie Jezu, proszę, ocal Włochy". McGregor poruszony bilansem ofiar koronawirusa

 

Swoje zrobił także największy gwiazdor MMA na świecie. McGregor do tej pory wypowiadał się na temat poważnego zagrożenia, jakie niesie ze sobą koronawirusa, jednak tym razem przeszedł do działania. Były podwójny mistrz UFC opublikował na Twitterze rozmowę z irlandzkim ministrem finansów Paschale Donohoe, w której zapowiedział przekazanie miliona euro.

Kwota ma trafić do szpitali w regionie Leinster - najbardziej dotkniętych koronawirusem.

Kilka dni temu McGregor opublikował przejmujące wpis odnośnie sytuacji we Włoszech. - Nie mogę przestać o tym myśleć. Codziennie modlę się za ten wspaniały naród, który tak wiele dał światu. Od ludzi, kultury po architekturę. Włochy to styl, to kuchnia, to sztuka. Można by tak wymieniać i wymieniać" - przekazał na Instagramie, dodając popularne niegdyś zdjęcie w internecie.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze