Te kocie ruchy, czyli Gikiewicz trenuje w domu… jogę (WIDEO)

Piłka nożna
Te kocie ruchy, czyli Gikiewicz trenuje w domu… jogę (WIDEO)
fot. PAP
Te kocie ruchy, czyli Gikiewicz trenuje w domu… jogę (WIDEO)

Rafał Gikiewicz podobnie jak niemal wszyscy Europejczycy jest zamknięty w domu. Bramkarz Unionu Berlin stara się jednak nie tracić dobrego humoru. Nasz rodak zanim zabrał się za trening jogi, przeprowadził efektowną rozgrzewkę. Zawodowi tancerze nie powstydziliby się takich zajęć ruchowych. Biodra „Gikiego” poszły w ruch! To trzeba zobaczyć.

32-latek wcześniej postanowił wesprzeć swój klub, zrzekając się części zarobków. - Koronawirus, który zapanował na świecie dotyka nas wszystkich. Jesteśmy zmuszeni do działania. To czas próby dla nas, czas próby dla świata i czas wspólnymi siłami zminimalizować straty. W związku z dyskusjami, jakie pojawiły się ostatnio, postanowiłem zrezygnować z części moich zarobków, aby pomóc mojemu klubowi przetrwać ten ciężki okres. Razem to przetrwamy. Chrońcie starszych i słabszych - napisał w swoim apelu Gikiewicz.

 

Reprezentant Polski zgodził się na obniżkę zarobków! Pomoże przetrwać swojemu klubowi 

 

Olsztynianin od pewnego czasu wraz ze swoją rodziną, przebywa w domu. W ostatnich tygodniach „Giki” trenuje również w domowym zaciszu. Tym razem przyszedł czas na trening taneczny. - Kolejna odsłona #zostanwdomu (fitness 80‘), @wichniarek18 przygotowania do twojej jogi zaczęte – napisał na Twitterze Gikiewicz do eksperta Polsatu Sport - Artura Wichniarka. Z pewnością ten wpis oznacza, że zobaczymy jeszcze popisy taneczne oraz jak wygląda joga w wykonaniu reprezentanta Polski.

Polak należy do absolutnej czołówki bramkarzy Bundesligi w sezonie 2019/2020, a jego klub przed przerwaniem rozgrywek zajmował przyzwoite, 11. miejsce w tabeli.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie