Jędrzejczyk wskazała, kto jest jej ulubionym piłkarzem. "To jest temperament!"

Sporty walki
Jędrzejczyk wskazała, kto jest jej ulubionym piłkarzem. "To jest temperament!"
fot. Instagram
Joanna Jędrzejczyk dochodzi do siebie po walce z Weili Zhang.

Joanna Jędrzejczyk (16-4, 4 KO, 1 SUB) dochodzi do siebie po walce z Weili Zhang (21-1, 10 KO, 7 SUB). Polka minimalnie przegrała pojedynek o mistrzowski pas podczas gali UFC 248. Aktualnie przebywa w domowej kwarantannie i wskazała, kto jest jej... ulubionym piłkarzem.

Polska zawodniczka wzięła udział w Q&A na instagramowym koncie radia newonce.sport. Jeden z użytkowników był ciekawy, jak wygląda lista jej pięciu ulubionych sportowców. Jeśli chodzi o piłkarzy, Jędrzejczyk nie miała wątpliwości i wskazała aktualnego defensora Wisły Kraków, Marcina Wasilewskiego.

- Co do piłkarzy, to Wasyl. Nasz walczak. To jest temperament! - stwierdziła zawodniczka z Olsztyna.

Wasilewski w ekipie "Białej Gwiazdy" występuje od 2017 roku. 60-krotny reprezentant Polski wcześniej grał między innymi w Lechu Poznań czy belgijskim Anderlechcie. W sezonie 2015/2016 sensacyjnie sięgnął po mistrzostwo Anglii jako zawodnik Leicester City.

ZOBACZ TEŻ: Jones ponownie aresztowany! Kolejne kłopoty z prawem gwiazdy UFC

 

W związku z pandemią koronawirusa, praktycznie wszystkie wydarzenia sportowe na świecie zostały odwołane lub przełożone. Nie wiadomo więc, kiedy po raz kolejny zobaczymy Jędrzejczyk w klatce UFC. Polka jest zawieszona po konfrontacji z Zhang i do zawodowych startów będzie mogła wrócić najwcześniej 7 maja.

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze