Jones ponownie aresztowany! Kolejne kłopoty z prawem gwiazdy UFC

Sporty walki
Jones ponownie aresztowany! Kolejne kłopoty z prawem gwiazdy UFC
fot. Twitter
Jon Jones znowu ma problemy z prawem.

Mistrz kategorii półciężkiej organizacji UFC, Jon Jones (26-1, 1 NC, 10 KO, 6 SUB) został zatrzymany w Nowym Meksyku. Amerykanina aresztowano za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu oraz posiadanie broni.

Według doniesień amerykańskich mediów, policja w czwartek nad ranem dostała zgłoszenie, że w Albuquerque w Nowym Meksyku doszło do strzelaniny. Funkcjonariusze dotarli na miejsce około pierwszej w nocy. W uruchomionym samochodzie na parkingu znaleźli Jonesa.


Amerykanin zaprzeczył, że używał broni. Policjanci przyznali, że wyglądał na nietrzeźwego. Miał mieć przekrwione oczy i czuć było od niego alkohol. Test alkomatem wykazał, że gwiazdor UFC jest pijany. W jego samochodzie znaleziono pistolet oraz do połowy opróżnioną butelkę tequili.


ZOBACZ TEŻ:
McGregor jak Lewandowski! Przekazał gigantyczną sumę na walkę z koronawirusem
 
Jonesa aresztowano pod zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu oraz nieumyślnego użycia broni. 32-latek nie posiadał również ubezpieczenia.
"Bones" ostatnią walkę w UFC stoczył w lutym. Wygrał wtedy z Dominickiem Reysem i po raz kolejny obronił pas kategorii półciężkiej. Jest duże prawdopodobieństwo, że w kolejnym swoim pojedynku zmierzy się z Janem Błachowiczem. Jones jest przez wielu uznawany za jednego z najlepszych zawodników w historii bez podziału na kategorie wagowe.
 
IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie