Pudzianowski i trening strongmana w „Tylko Jeden”. Pomoże czy zaszkodzi?

Inne
Pudzianowski i trening strongmana w „Tylko Jeden”. Pomoże czy zaszkodzi?
fot. materiały prasowe

Mariusz Pudzianowski, emerytowany strongman a od dekady zawodnik mieszanych sztuk walki w czwartym odcinku reality show „Tylko Jeden” przeprowadzi taki trening, jaki sam wykonuje. Czy wszystkich ucieszy jego wizyta? Czy dla uczestników jest ikoną MMA?

- Pudzian jaki jest taki jest. Jakby siła w MMA grała rolę, to by był bez porażki. Moim zdaniem tutaj siła nie gra takiej dużej roli, ale treningi siłowe są potrzebne - mówi Tomek „Tommy” Romanowski. Od razu podeszliśmy do dużych ciężarów, to napewno spaliło mi mięśnie przedramienia i potem trudno było cokolwiek dalej robić - dodaje.


Być może Romanowski ma na myśli niefortunne pojedynki Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem czy Szymonem Kołeckim. Słynący z upodobania do niezwykle ciężkich treningów wielokrotny mistrz świata strongman nie był w nich sobą ze względu na kontuzje odniesione w czasie przygotowań. Oby uczestników „Tylko Jeden” nie dopadła klątwa Pudziana…

 

ZOBACZ TEŻ: „Tylko Jeden” – Elektryzujący reality show Telewizji Polsat z udziałem zawodników MMA


- Wyciągnąłem z nich ostatki sił. Naprawdę nogi będą ich paliły. Sam przez 11 lat robię takie treningi mówi Mariusz Pudzianowski.


Odciski na rękach, zakwaszone mięśnie i obolałe ciała, to pamiątka, jaką „Pudzian” pozostawił po sobie wśród uczestników „Tylko Jeden”.

 

 

Premiera czwartego odcinka programu, z wizytą najsilniejszego człowieka świata, w piątek o 22:35 w Polsacie.

to, Polsat
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze