Raków przedłużył umowę z młodym talentem

Piłka nożna
Raków przedłużył umowę z młodym talentem
fot. Cyfrasport
Raków przedłużył umowę z młodym talentem

Jakub Apolinarski podpisał nowy kontrakt z Rakowem Częstochowa – poinformował klub. Umowa ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku. Pomocnik jest obecnie wypożyczony do Warty Poznań.

Jakub Apolinarski podpisał nowy kontrakt z Rakowem Częstochowa. Umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2023 roku. W przypadku przebywającego na wypożyczeniu w pierwszoligowej Warcie Poznań pomocnika, częstochowski klub skorzystał z przysługującej mu opcji przedłużenia kontraktu. Wyceniany na ok. 100 tys. euro Apolinarski zawodnikiem Rakowa jest od stycznia 2019 roku.

 

"Apo, gratulujemy przedłużenia umowy i trzymamy kciuki za Twój harmonijny rozwój!" – możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu.

Apolinarski jest wychowankiem Polonii 1912 Leszno. Jako junior przez cztery sezony występował w Warcie Poznań. Po epizodzie w Polonii Środa Wielkopolska trafił do Rakowa. W PKO BP Ekstraklasie wystąpił tylko w pięciu spotkaniach. Następnie został wypożyczony do Warty. W tym sezonie 20-latek zagrał w dwóch meczach Fortuna 1 Ligi, w których zanotował jedną asystę.

 

W tabeli PKO BP Ekstraklasy Raków zajmuje obecnie dziewiąte miejsce. Warta jest natomiast wiceliderem Fortuna 1 Ligi.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze