West Ham United zadecydował o przyszłości Fabiańskiego?

Piłka nożna
West Ham United zadecydował o przyszłości Fabiańskiego?
fot. Cyfrasport
West Ham United zadecydował o przyszłości Fabiańskiego?

Jak wynika z doniesień portalu Claretandhugh.info, który jest poświęcony klubowi West Ham United, londyńczycy planują skorzystać z możliwości przedłużenia kontraktu z Łukaszem Fabiańskim. Mimo, że umowa polskiego bramkarz wiąże go z "Młotami" do końca czerwca 2021 roku, władze stołecznego klubu planują przedłużenie kontraktu o kolejny rok.

Fabiański londyński klub reprezentuje od lata 2018 roku. Od tego czasu działacze "Młotów" są bardzo zadowoleni z usług naszego rodaka, który jest pewnym punktem drużyny. Portal Claretandhugh.info zdradził, że kontrakt niespełna 35-letniego golkipera jest ta sformułowany, że klub może przedłużyć z nim umowę do końca czerwca 2022 roku. Według wspomnianego serwisu, wiele wskazuje na to, że reprezentant Polski w stolicy Anglii zostanie na dłużej.

 

Zobacz także. Jagiełło: Najgorsza jest samotność. Od trzech tygodni jestem sam w domu

 

"Fabian" w tym sezonie dwukrotnie zmagał się z kontuzją, przez co nie mógł wystąpić w aż trzynastu spotkaniach. Gdy już jednak był gotowy do gry, to zazwyczaj stawał na wysokości zadania. Łącznie w rozgrywkach ligowych 2019/20 wystąpił w 16 meczach, w których 22 razy został pokonany. Pięciokrotnie zachował czyste konto.

 

W przeszłości 52-krotny reprezentant Polski występował w Arsenalu oraz w Swansea City. Na poziomie Premier League wystąpił w aż 235 potyczkach.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze