Wielki gest Kucharskiego. Przekazał sto kombinezonów

Piłka nożna
Wielki gest Kucharskiego. Przekazał sto kombinezonów
fot. Cyfrasport
Cezary Kucharski wspomógł jeden z tarnobrzeskich szpitali.

Były menadżer Roberta Lewandowskiego oraz były poseł na Sejm Cezary Kucharski wspomógł jeden z tarnobrzeskich szpitali. Biznesmen podarował lekarzom bezcenne maseczki i kombinezony przeciwwirusowe.

Świat futbolu nie pozostaje ślepy i głuchy na potrzeby walczących z koronawirusem lekarzy. Piłkarze, trenerzy, kluby i kibice dołączają się do powstających jak grzyby po deszczu akcji charytatywnych, mających na celu zebranie środków finansowych, które pomogą w zwalczaniu epidemii. Niedawno milion euro na walkę z wirusem przekazał kapitan reprezentacji Polski i piłkarz Bayernu Monachium Robert Lewandowski wraz z żoną Anną. Teraz wspaniałym gestem popisał się jego były menadżer, były reprezentant Polski i poseł na Sejm, Cezary Kucharski.
 
 
Jak poinformował portal Echodnia.eu, Kucharski przekazał szpitalowi w Tarnobrzegu sto kombinezonów przeciwwirusowych oraz maseczek.
 
„Na mój apel o wsparcie tarnobrzeskiego szpitala odpowiedział Cezary Kucharski. Ustalił z pracownikiem szpitala wsparcie w postaci zakupu 100 maseczek p3 i 100 kombinezonów przeciw wirusowych” - napisał na facebookowym koncie radny miasta Tarnobrzeg Sławomir Partyka.
 
Kucharski to były piłkarz. W trakcie swojej kariery występował w Siarce Tarnobrzeg, Legii Warszawa, Stomilu Olsztyn, Górniku Łęczna, a także w szwajcarskim FC Aarau, hiszpańskim Sportingu Gijon i greckim Iraklisie Saloniki. Z Legią zdobył dwa mistrzostwa kraju i Puchar Polski.
W reprezentacji narodowej wystąpił 17 razy. Był członkiem kadry, która wystąpiła na mistrzostwach świata w 2002 roku w Korei i Japonii.
seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie