Absolutny priorytet! Utalentowana rozgrywająca zostaje w Legionowie

Siatkówka
Absolutny priorytet! Utalentowana rozgrywająca zostaje w Legionowie
fot. CyfraSport
Alicja Grabka przedłużyła kontrakt z DPD Legionovią do zakończenia sezonu 2021/22.

DPD Legionovia Legionowo przedłużyła kontrakt z Alicją Grabką. Nowa umowa rozgrywającej obowiązywać będzie do zakończenia sezonu 2021/22. – Przedłużenie kontraktu z Alicją było absolutnym priorytetem naszego planu na nowy sezon – powiedział prezes klubu Konrad Ciejka.

Ostatni sezon był dla niespełna 22-letniej zawodniczki bardzo udany. Czterokrotnie sięgnęła po statuetkę MVP meczu (trzy razy w lidze i raz w Pucharze Polski), została również powołana przez trenera Jacka Nawrockiego do szerokiego składu reprezentacji Polski. Grabka rozegrała w wyjściowym składzie DPD Legionovii wszystkie 24 spotkania.

 

Zobacz: Poznaliśmy mistrzynie Polski w siatkówce!

 

– Bardzo cieszę się, ze przez kolejne dwa sezony będę reprezentować barwy DPD Legionovii Legionowo. Uważam, że w sezonie 2019/20 wspólnie z całą drużyna, sztabem, zarządem, sponsorami i najlepszymi kibicami zrobiliśmy coś pięknego. Jestem gotowa na nowe wyzwania, ciężką pracę i sukcesy, które – mam nadzieję – osiągniemy w kolejnym sezonie! – powiedziała zawodniczka.

 

Grabka w Legionowie pojawiła się w 2014 roku, czyli jeszcze jako zawodniczka młodzieżowa. W sezonie 2018/19 reprezentowała barwy Radomki Radom.

 

– Kochani Kibice, w tym trudnym okresie pozostańmy w domu, dbajmy o siebie, żebyśmy mogli od kolejnego sezonu w zdrowiu i w świetnych nastrojach spotkać się w sali! Cieszę się, że zostaję z Wami! – dodała siatkarka.

 

– Przedłużenie kontraktu z Alicją było absolutnym priorytetem naszego planu na nowy sezon. Jej dobra gra zaowocowała zainteresowaniem ze strony topowych klubów, tym bardziej cieszymy się, że to właśnie z nami związała się Alicja. Od lat nasza współpraca układa się znakomicie, jestem entuzjastycznie nastawiony co do jej kontynuowania w nadchodzących latach – powiedział prezes DPD Legionovii Konrad Ciejka.

 

W czwartek klub z Legionowa ogłosił, że drużynę w przyszłym sezonie poprowadzi sztab w niezmienionym składzie, a pierwszym trenerem pozostanie Alessandro Chiappini.

 

RM, DPD Legionovia

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze