Bednorz zablokowany... tyle że przed supermarketem. Siatkarz utknął w kolejce

Siatkówka
Bednorz zablokowany... tyle że przed supermarketem. Siatkarz utknął w kolejce
fot. Polsat Sport
Bartosz Bednorz to gwiazda SuperLegi

Jeśli chodzi o państwa europejskie, to właśnie Włochy w największym stopniu ucierpiały z powodu pandemii wirusa SARS-CoV-2. Ma to przełożenie na gigantyczne kolejki w sklepach, czego doświadczył występujący na co dzień w Azimut Leo Shoes Modena Bartosz Bednorz.

Modena leży w regionie Emilia-Romania, czyli praktycznie w samym epicentrum epidemii, jaka wybuchła na Półwyspie Apenińskim. Wiąże się to z wieloma utrudnieniami, których w ostatnim czasie doświadczył m.in. Bednorz. Reprezentant Polski wybrał się na zakupy do sklepu, jednak na długi czas utknął przed nim, ze względu na gigantyczną kolejkę.
 
Klienci z wózkami zakupowymi ustawili się przed wejściem w bezpiecznych odległościach, co bezpośrednio wpłynęło na długość kolejki. Polski przyjmujący musiał więc swoje odczekać, by w ogóle dostać się do środka i zacząć zakupy.
 
- To już jest lekka przesada. Patrzcie jaka kolejka, a tam jest następna - powiedział siatkarz na jednym ze swoich instagramowych "stories".
 
 
Wcześniej kontaktował się ze swoją rodziną w Polsce, uczulając ją na zagrożenie płynące ze strony wirusa SARS-CoV-2. Apelował przy tym o jak najrzadsze wychodzenie z domów i przestrzeganie zasad higieny.
 
 
Liczba zarażonych koronawirusem na Półwyspie Apenińskim przekroczyła w czwartek 62 tysiące osób. Śmierć w wyniku powodowanej przez niego choroby COVID-19 poniosło z kolei ponad 8165 obywateli Włoch. Od początku kryzysu, trwającego ponad miesiąc, wyleczono z kolei ponad 10 tysięcy chorych.
 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

AŁU, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie