Polski bramkarz wykonał… rzut rolką (WIDEO)

Piłka nożna
Polski bramkarz wykonał… rzut rolką (WIDEO)
fot. CyfraSport
Rafał Gikiewicz jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych

W okresie kwarantanny podczas epidemii koronawirusa piłkarze znajdują coraz to nowe sposoby na wypełnienie wolnego czasu. Bramkarz Unionu Berlin Rafał Gikiewicz opublikował na Twitterze… rzut rolką.

W okresie kwarantanny podczas epidemii koronawirusa piłkarze na całym świecie znajdują coraz to nowe sposoby na wypełnienie wolnego czasu. Wielu z nich publikuje na Twitterze wyzwanie polegające na podbijaniu nogami rolki papieru toaletowego. Polski golkiper Rafał Gikiewicz poszedł o krok dalej. Bramkarz Unionu Berlin przyodział specjalny kombinezon z numerem 1 i wykonał komiczny... rzut rolką.
 
 
- Dziś rzut młotem! - zapowiedział sam zawodnik, znany z poczucia humoru. Na nagraniu najpierw bierze duży zamach, następnie "rzuca młotem", a później... wypatruje odległości.
 
 
Wcześniej bramkarz zorganizował sobie "domowy basen", ćwiczył fitness w stylu lat 80., a także grał w golfa (także rolką papieru).
 
Gikiewicz w Unionie Berlin występuje od 2018 roku. Wcześniej reprezentował barwy innych niemieckich klubów, Eintrachtu Brunszwik i SC Freiburg. W Polsce był zawodnikiem Wigier Suwałki, Jagiellonii Białystok czy Śląska Wrocław, z którym zdobył mistrzostwo i Superpuchar Polski.
 
W 2019 roku 32-latek został po raz pierwszy w karierze powołany do seniorskiej reprezentacji Polski.
 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie