Stysiak wróciła do Polski i przechodzi kwarantannę

Siatkówka
Stysiak wróciła do Polski i przechodzi kwarantannę
fot. Cyfrasport
Klub pozwolił Magdalenie Stysiak na powrót do Polski

– Wróciłam do Polski, do swojego domu rodzinnego i zostałam objęta kwarantanną – powiedziała w magazynie #7strefa Magdalena Stysiak. Siatkarka reprezentacji Polski występuje na co dzień we włoskiej drużynie Savino Del Bene Scandicci.

Stysiak to jedna z najbardziej utalentowanych siatkarek młodego pokolenia i gwiazda reprezentacji Polski. W 2019 roku podpisała kontrakt z klubem Serie A1 ze Scandicci, miejscowości położonej w okolicach Florencji.

 

Genialna obrona Stysiak poszła na marne! Sędzia bez powodu przerwał kapitalną akcję (WIDEO)

 

Włochy to epicentrum pandemii koronawirusa w Europie. Coraz głośniej mówi się, że również w tym kraju rozgrywki siatkarskie nie zostaną w tym sezonie dokończone. Klub zezwolił więc 19-letniej siatkarce na powrót do domu.

 

– Wróciłam do Polski, do swojego domu rodzinnego i zostałam objęta kwarantanną. We Włoszech sezon prawdopodobnie się skończył, ale wciąż czekamy na oficjalną informację w tej sprawie – powiedziała Stysiak.

 

– Siedząc w domu, codziennie ćwiczę. Nie ma opier... się – dodała siatkarka.

 

 

– Dogadałam się z klubem, jestem cały czas pod telefonem. Przez dwa tygodnie jestem objęta domową kwarantanną, muszę więc siedzieć w domu. Nie wiem, co się będzie działo za te dwa tygodnie. Według mnie ta sytuacja może jeszcze potrwać miesiąc, dwa, więc jestem w stałym kontakcie z klubem. Dostałam zgodę na powrót do domu, bo samej we Włoszech było mi ciężko – stwierdziła reprezentantka Polski.

Stysiak w klubie Savino Del Bene Scandicci spędzi kolejny sezon i nie dyskutowała jeszcze z obecnym pracodawcą na temat spraw finansowych.

 

– Mam podpisany kontrakt na następny sezon i na sto procent zostanę w klubie. Nie poruszałam z klubem kwestii finansowych. Myślę, że kiedy wrócę, jakoś się dogadamy i mój menedżer też to załatwi. W tym momencie nie zajmuję się tymi sprawami, bo teraz najważniejsze jest zdrowie – przyznała.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze