Były trener Lewandowskiego poprowadzi Piątka?

Piłka nożna
Były trener Lewandowskiego poprowadzi Piątka?
fot. PAP

Hertha Berlin będzie chciała sprowadzić na swoją ławkę trenerską Niko Kovaca. Na razie sam zainteresowany nie do końca jest przekonany do tej oferty i czeka na lepsze propozycje. Być może jednak w przyszłym sezonie Chorwat poprowadzi zespół, w którym występuje Krzysztof Piątek.

Na początku 2020 roku w drużynie z Berlina zaczęły się poważne problemy. Po nieco ponad dwóch z drużyną pożegnał się Jurgen Klinsmann. Słabe wyniki w lidze skutkowały dopiero 13. miejscem w tabeli po 25 kolejkach Bundesligi.
 
 
Zespół przejął Alexander Nouri, ale Hertha ogłosiła, że po zakończeniu sezonu również on przestanie pełnić funkcję pierwszego szkoleniowca. Oczywiście na razie nie wiadomo kiedy i czy w ogóle rozgrywki zostaną dokończone.
 
Niemieckie media donoszą, że Hertha na swojej ławce trenerskiej widziałaby Kovaca, który w przeszłości występował w barwach ekipy z Berlina. On jednak na razie wstrzymał się z decyzją. Chorwat w listopadzie 2019 roku stracił pracę w Bayernie Monachium. Obecnie czeka na lepsze propozycje niż ta od 13. drużyny ligi.
 

Zasłużony klub ogłosił upadłość z powodu koronawirusa

 
W drużynie ze stolicy Niemiec występuje Krzysztof Piątek. Kovac w Bayernie prowadził Roberta Lewandowskiego. Na ten moment "Bawarczycy" przewodzą w tabeli Bundesligi. Druga Borussia Dortmund traci do nich cztery punkty.
IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze