Przyjaciele będą walczyć o pozostanie w „Tylko Jeden”

Inne
Przyjaciele będą walczyć o pozostanie w „Tylko Jeden”
Fot. Polsat
To będzie to najbardziej spektakularna walka tej edycji reality show „Tylko Jeden”?

Po tygodniach wspólnego mieszkania i treningów między Karolem Weslingiem i Michałem Sobiechem narodziła się prawdziwa męska przyjaźń. Czy piątkowa walka o wejście do półfinału reality show „Tylko Jeden” położy jej kres?

Świat sportów walki zna wielu przypadków, w których przyjaźń brała górę nad ambicjami.

 

Pięściarscy bracia Władimir i Witalij Kliczko odmówili walki wartej dziesiątki milionów dolarów. Michał Materla i Mamed Khalidov dopiero po latach próśb i gróźb ze strony właścicieli Federacji KSW zgodzili się na pojedynek.

 

Równie wysoką stawkę będzie miała piątkowa potyczka Karola Weslinga z Michałem Sobiechem. Zwycięzca pozostanie w grze o zawodowy kontrakt wart 200 000 złotych, a przegrany opuści program.

 

- Pierwszy raz w programie jest taka sytuacja, że ktoś kogo aż tak dobrze znasz jest Twoim przeciwnikiem. Dotąd wygrywałem wszystkie pojedynki. I łatwo się wtedy ziomkować, nie wiem czy ziomkowałbym się, gdybym z kimś przegrał – zastanawia się Michał.

 

Lubię Michała i jakoś się skumaliśmy się. Potrafimy sobie pożartować, on ma ten dystans do siebie, do wszystkiego co jest wokół. Po prostu mam wrażenie, że nadajemy na tych samych falach. –  dodaje jego rywal.

 

Karol i Michał podobne mają też podobne warunki fizyczne oraz styl. Obydwaj preferują walkę w stójce, uderzając łokciami i kolanami. Czy będą stosować wobec siebie taryfę ulgową? A może będzie to najbardziej spektakularna walka tej edycji reality show „Tylko Jeden”?

 

 

Tego dowiemy się w piątek o 22:35 w Polsacie.

to, Polsat

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze