Gwiazda KSW zagrała w serialu "Pierwsza Miłość"

Sporty walki
Gwiazda KSW zagrała w serialu "Pierwsza Miłość"
fot. Polsat
Marcin Wrzosek zaliczył przygodę aktorską i zagrał w serialu Polsatu "Pierwsza Miłość".

Zawodnik KSW Marcin Wrzosek zaliczył przygodę aktorską i zagrał w serialu Polsatu "Pierwsza Miłość". Wcielł się w niejakiego Żyłkę, który trafił do... więzienia!

- Odpalajcie "Pierwszą Miłość" w Polsacie, ale już! - napisał Wrzosek na swoim profilu na Instagramie, zamieszczając kadr serialu.

 

"Żyłka" właśnie odsiaduje swój wyrok, kiedy w jego celi pojawia się Mikser. Chłopak podejrzewany jest o zabójstwo prostytutki. Zamordowana Nadia stanęła mu na drodze, gdy chciał wyrwać przyjaciółkę Magdę ze szponów sutenera Bola i agencji towarzyskiej. Wplątany w sprawę przez jakiś czas się ukrywał, ale policja odszukała go i wsadziła za kratki, nie uznając jego zeznań za wiarygodne.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odpalajcie @pierwszamilosc na Polsacie ale juz!!! 😂💪☠️

Post udostępniony przez Marcin 'Polish Zombie' Wrzosek (@polishzombiemma)

 

Dodajmy, że Wrzosek bierze też udział w nowym programie Polsatu "Tylko Jeden", w którym przygotowuje zawodników do decydujących walk kończących każdy odcinek. Oprócz tego wspiera rywalizujących sportowców, pomaga im w przygotowaniu mentalnym i podpowiada, jak mają radzić sobie ze stresem.

 

Wrzosek to były zawodnik między innymi organizacji FEN i Ultimate Fighting Championship. W latach 2016-2017 był posiadaczem tytułu międzynarodowego mistrza KSW w wadze piórkowej.

 

"Pierwszą miłość" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji Polsat.

MB, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie