5. odcinek reality show "Tylko Jeden" - będzie się działo!

Inne
5. odcinek reality show "Tylko Jeden" - będzie się działo!
Polsat
Karol Wesling i Michał Sobiech

Taniec z Wojownikami, tęsknota za Pudzianem i starcie przyjaciół - to wszystko w piątym odcinku reality show "Tylko Jeden"!

Z każdym tygodniem ubywa mieszkańców domu fightera. Kolejne pojedynki weryfikują faworytów i kończą lub potęgują marzenia o wygraniu wartego 200 000 złotych kontraktu z Federacją KSW.

 

Treningowo-sparingową rutynę uczestnikom programu przerywają zadania specjalne, takie jak konkurs taneczny, który w piątym odcinku zorganizował choreograf Tomasz Barański. Oprócz niego w jury zasiądą tancerka Hanna Żudziewicz oraz Maciej Kawulski i Blanka Lipińska.

 

Zawodnicy ze zdziwieniem odkryją, że po swoich treningach mają więcej sił niż po z pozoru niewiennych pląsach na parkiecie. Gdy dzień później w obroty weźmie ich trenerka fitness Sylwia Szostak, niektórzy zaczną nawet głośno tęsknić za ubiegłotygodniowym wyciskiem od "Pudziana".

 

W piątek trzeciego kwietnia dojdzie też do bezprecendesowej sytuacji. O pozostanie w programie walczyć będą dwaj uczestnicy, których w programie połączyła przyjaźń: Karol Wesling i Michał Sobiech.

 

Jak wpłynie to na ich postawę w klatce? Kto zostanie ostatnim półfinalistą? Premiera piątego odcinka reality show "Tylko Jeden" o 22:35 w Polsacie.

to, Polsat

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze