Piłkarz Stomilu jak Krychowiak. Ma własną… markę odzieżową

Piłka nożna
Piłkarz Stomilu jak Krychowiak. Ma własną… markę odzieżową
Fot. Cyfrasport

Zawodnik Stomilu Olsztyn Sam van Huffel okazał się założycielem… marki odzieżowej. – To marka lifestylowa, w ubraniach z naszej kolekcji można chodzić siedem dni w tygodniu – przyznał Holender.

Najróżniejsze pasje mają piłkarze klubów Fortuna 1 Ligi. Wyjątkową może pochwalić się pomocnik Stomilu Olsztyn Sam van Huffel. 21-letni Holender od lat kocha modę i niedawno postanowił pójść śladami reprezentanta Polski Grzegorza Krychowiaka. Jak przyznał w rozmowie z serwisem 1liga.org, tak jak gwiazda Lokomotiwu Moskwa założył… własną markę odzieżową.

 

– 24 UOMO to marka lifestylowa, w ubraniach z naszej kolekcji możesz chodzić przed siedem dni w tygodniu 24 godziny na dobę – powiedział zawodnik, który wspominaną markę stworzył wraz z ojcem i bratem.

Van Huffel nowym piłkarzem Stomilu został pod koniec stycznia. 21-letni pomocnik związał się z klubem dwuipółletnią umową. Poprzednio występował w trzecioligowym Koninklijke, w którym w tym sezonie zagrał w 19 spotkaniach, strzelił cztery bramki i zanotował siedem asyst.

 

W Olsztynie zdążył wystąpić w dwóch meczach Fortuna 1 Ligi, w których zdobył jednego gola.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze