Wiceprezes Barcelony zakażony koronawirusem

Piłka nożna
Wiceprezes Barcelony zakażony koronawirusem
fot. PAP
Jordi Cardoner (z lewej).

Kolejna osoba związana z "Dumą Katalonii" została zakażona koronawirusem. To wiceprezydent Jordi Cardoner, który poinformował hiszpańskie media, że nic mu nie dolega.

Wcześniej COVID-19 dotknął personel medyczny, a konkretnie Ramona Canala i Josepa Gutierreza oraz scouta Andre Curę, który przebywa aktualnie w Brazylii. W złym stanie jest za to były bramkarz Barcelony Rustu Recber, który reprezentował "Blaugranę" w latach 2003-2006. To 120-krotny reprezentant Turcji.

Zobacz także: Wielki gest Xaviego. Przekazał fortunę na walkę z koronawirusem

 

Cardoner powiedział w rozmowie z "Mundo Deportivo", że nic poważnego mu nie dolega i przechodzi ten etap swojego życia bez większych objawów. Mimo niego kontynuował swoją pracę, był w składzie komisji podczas wideokonferencji, kiedy to dyskutowano o obniżce wynagrodzeń w różnych sekcjach klubu.

 

W ciągu ostatniej doby w Hiszpanii liczba osób zmarłych z powodu koronawirusa wzrosła o 809 – powiadomiło w sobotę ministerstwo zdrowia tego kraju. Od początku epidemii w Hiszpanii zmarły 11 744 osoby, a zainfekowanych zostało ponad 124 tys., więcej niż we Włoszech.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze