Okradziono polski klub! Olbrzymie straty

Piłka nożna
Okradziono polski klub! Olbrzymie straty
fot. CyfraSport
Z klubowego budynku drugoligowca został skradziony sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Wiele klubów piłkarskich w dobie koronawirusa martwi się o swój los. Działacze także najbogatszych polskich klubów zastanawiają się, jak zminimalizować starty. Tymczasem drugoligowy klub – Olimpia Elbląg ma również inny problem. Z klubowego budynku drugoligowca został skradziony sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Elbląski klub za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o przykrym incydencie. Z klubowego magazynku skradziono bowiem sprzęt piłkarski, którego wartość wyceniana jest na kilkadziesiąt tysięcy złotych!

 

Drodzy Kibice,

 

Jest to dla nas wszystkich trudny czas, w którym odbywamy społeczną kwarantannę, jednoczymy się w myśl lepszego jutra i stajemy się odpowiedzialni za dobro ogółu. Pamiętajmy jednak o zabezpieczeniu i monitorowaniu swojego mienia, które znajduje się poza miejscem naszego zamieszkania.

 

Ku przestrodze, na domiar złego, na przestrzeni kilku dni ktoś wykorzystał chwilę naszej nieuwagi i włamał się na teren ośrodka treningowego przy ul. Moniuszki 29. Straty materialne możemy policzyć w kilkudziesięciu tysiącach złotych. Straciliśmy sprzęt treningowy, piłki, narzędzia do pielęgnacji boisk i wiele innych, cennych rzeczy. Niech te zdarzenie będzie dla Was sygnałem do trzymania się na baczności. Zabezpieczajcie swoje domy, działki, ogrody, garaże oraz inne miejsca, bo jak widać złodzieje nie mają sumienia, nawet w obliczu panującej sytuacji epidemiologicznej – czytamy w oświadczeniu Olimpii na Facebooku.

 

 

Olimpia podobnie, jak duża większość naszych klubów jest w tym momencie w trudnym położeniu wynikającym z trwającej epidemii koronawirusa. Kilka dni przed kradzieżą, zarząd klubu prosił kibiców o pomoc w tych trudnych czasach. Zorganizowano dwie zbiórki pieniędzy, mające na celu wsparcie pierwszego zespół oraz akademii.

 

CZYTAJ TEŻ: PZPN jest przekonany, że sezon… zostanie dokończony

 

Zespół z województwa warmińsko-mazurskiego po 22. kolejkach II ligi zajmuje 5. miejsce. Do drugiego miejsca dającego awans elblążanie tracą sześć punktów.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze