Ronaldinho nagrał filmik w więzieniu. "To mój kolega z drużyny" (WIDEO)

Piłka nożna
Ronaldinho nagrał filmik w więzieniu. "To mój kolega z drużyny" (WIDEO)
fot. Twitter
Ronaldinho nagrał filmik z więzienia.

Historia Ronaldinho siedzącego w paragwajskim więzieniu wydaje się gotowym scenariuszem na film, który będzie hitem kin na całych świecie. Jak na razie brazylijski piłkarz... sam nagrywa filmiki. W sieci pojawiło się nagranie, na którym były zawodnik Barcelony pozdrawia rodzinę jednego z więźniów.

Przypomnijmy - Ronaldinho trafił do więzienia za posługiwanie się fałszywymi dokumentami. Wydawało się, że sprawa jest na tyle drobna, że lada chwila opuści mury zakładu. Tymczasem Brazylijczyk siedzi w więzieniu już około miesiąca i nic nie wskazuje na to, żeby lada chwila miał je opuścić. Były gwiazdo reprezentacji "Canarinhos" nie wydaje się szczególnie przejęty całą sytuacją. Gra w piłkę, a teraz nagrał filmik, na którym pozdrawia rodzinę Pablo Cesara Moraeza, policjanta oskarżonego o współpracę z handlarzami narkotyków.

 

- Witam całą rodzinę Moraez. Jesteśmy tu z moim kolegą z drużyny, z napastnikiem Pablo. Gra bardzo dobrze, trzymamy się razem. Niedługo idziemy pograć! - powiedział legendarny piłkarz.

Wcześniej w sieci pojawiły się nagrania, na których Ronaldinho grał w piłkarskim turnieju dla więźniów czy w siatkonogę. 40-latek do więzienia na obrzeżach Asuncion trafił razem ze swoim bratem.

 

 
Ronaldinho grał w przeszłości m.in. w Barcelonie, Flamengo i Paris Saint-Germain. W 2004 i 2005 roku został uznany najlepszym piłkarzem świata w plebiscycie FIFA. W 2002 roku zdobył z Brazylią mistrzostwo świata, a w 2006 roku wygrał z Barceloną Ligę Mistrzów. Do Paragwaju przyleciał na zaproszenia właściciela jednego z kasyn.
BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie