Kibic złamał zakaz wychodzenia z domu. Dostał mandat i... karnet

Piłka nożna
Kibic złamał zakaz wychodzenia z domu. Dostał mandat i... karnet
fot. PAP
Kibic AEK Ateny złamał obowiązujący zakaz opuszczania domów z powodu pandemii koronawirusa, by odwiedzić nowy stadion klubu.

Kibic AEK Ateny złamał obowiązujący zakaz opuszczania domów z powodu pandemii koronawirusa, by odwiedzić nowy stadion klubu. Został za to ukarany przez policję mandatem w wysokości 150 euro, ale klub przejął karę i w prezencie przekazał mu... karnet.

Obiekt AEK Ateny jest obecnie w budowie i od przyszłego sezonu piłkarze mają na nim grać. Jeden z zagorzałych fanów nie mógł się jednak doczekać, by zobaczyć nowy stadion i na własną rękę postanowił go odwiedzić. W Grecji jest jednak zakaz wychodzenia z domów bez ważnej przyczyny. To restrykcje związane z szerzącą się pandemią koronawirusa.

 

O mandacie dowiedział się właściciel klubu Dimitris Melissanidis i zaproponował pomoc w jego spłacie. W prezencie dodał jeszcze... karnet na przyszły sezon rozgrywek ligi greckiej.

 

Zobacz także: Włosi nie tracą nadziei. Rozgrywki Serie A dokończone w sierpniu?

 

Dodatkowo na stronie klubu pojawiła się informacja: "Proszę zostańcie w domu, wtedy unikniemy niepotrzebnego ryzyka i pozostaniemy zdrowi. A nowy stadion na nas poczeka".

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

BS, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie