Złodzieje napadli mężczyznę i... wylądowali w szpitalu. Nie wiedzieli, kogo próbowali okraść

Sporty walki
Złodzieje napadli mężczyznę i... wylądowali w szpitalu. Nie wiedzieli, kogo próbowali okraść
fot. YouTube
Bruno Danovaro na swoim kanale YouTube dzieli się doświadczeniami w sportach walki.

Spektakularnym niepowodzeniem zakończyła się próba trzech złodziei, którzy w Mediolanie chcieli okraść mężczyznę. Złodzieje wylądowali w szpitalu, gdyż tym, którego próbowali obrabować, okazał się Bruno Danovaro, włoski zawodnik specjalizujący się w sztukach walki.

Danovaro od wielu lat trenuje rożnego rodzaju sporty walki. W przeszłości występował we włoskiej kadrze judo, a oprócz tego trenował MMA, boks czy karate. Włoscy dziennikarze twierdzą, że we wszystkich dyscyplinach łącznie stoczył 112 walk i wszystkie wygrał. Jak donosi "La Gazzetta dello Sport", aktualnie 52-latek pełni rolę wolontariusza Czerwonego Krzyża i pomaga w walce z koronawirusem.

 

Gdy ostatnio Danovaro wracał do domu po pracy, trzech mężczyzn zażądało jego portfela. Przestępcy nie zdawali sobie sprawy z tego, z kim mają do czynienia i gdy między mężczyznami wywiązała się bójka, 52-latek poradził sobie z całą trójką. Złodzieje po bijatyce wylądowali w szpitalu.

 

- To była instynktowna reakcja. Przykro mi, że wszystko się tak skończyło, ale musiałem się bronić. Zostałem przecież zaatakowany. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieją i wyciągną z tej sytuacji wnioski - przyznał Danovaro na łamach włoskich mediów.

Danovaro - oprócz startów w zawodach sportowych - zajmuje się walką z dopingiem. Pomoc jako wolontariusz w związku z pandemią koronawirusa nie jest pierwszą tego typu działalnością 52-latka. Regularne pomaga dzieciom znajdujących się w trudnej sytuacji czy w szpitalach.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze