Dobre wieści dla Wisły Kraków. Sponsorzy zostają

Piłka nożna
Dobre wieści dla Wisły Kraków. Sponsorzy zostają
fot. Cyfrasport
Mimo kryzysu związanego z panującą w Polsce pandemią koronawirusa, Wisła Kraków poinformowała że będzie kontynuować współpracę ze wszystkimi obecnymi sponsorami.

Mimo kryzysu związanego z panującą w Polsce pandemią koronawirusa, Wisła Kraków poinformowała że będzie kontynuować współpracę ze wszystkimi obecnymi sponsorami. Dla mającego problemy finansowe klubu to świetna informacja.

Mimo panującego w Polsce stanu pandemii koronawirusa, dla Wisły Kraków nadeszły dobre wieści. Gdy inne kluby tracą sponsorów i środki na bieżące funkcjonowanie, firmy wspierające klub z Reymonta zgodnie zadeklarowały dalszą chęć pomagania krakowskiej drużynie. Dla Wisły to o tyle istotne, iż od wielu miesięcy klub zmaga się z fatalna sytuacją finansową, która jest efektem wieloletnich zaniedbań i afery z Marzeną S. i Damianem D. w rolach głównych.

 

"Wisła jest jednym z kilku klubów w Polsce, które ponoszą bardzo istotne straty spowodowane brakiem przychodów z dnia meczowego oraz ograniczeniami i przestojem w handlu stacjonarnym. Tym większe znaczenie ma w tej sytuacji solidarna postawa członków Klubu, Kibiców i Partnerów Biznesowych, a więc firm, które nieprzerwanie pragną uczestniczyć w procesie odbudowy" - poinformował we wtorek klub.

 

Współpracę z Wisłą pragną podtrzymać także posiadacze pakietów Wisła Biznes Gold oraz PRO.

 

 

„W niektórych przypadkach – co jest naturalne – konieczne będzie wydłużenie lub renegocjowanie bieżących umów w zależności od indywidualnej sytuacji Partnerów i branż ich działalności, jako że wiele sektorów gospodarki dotykają obecnie problemy, a w ich rozwiązaniu może pomóc właśnie działanie w ramach wiślackiej wspólnoty” – możemy przeczytać na oficjalnej stronie „Białej Gwiazdy”.

 

W tabeli PKO BP Ekstraklasy krakowski klub zajmuje aktualnie trzynaste miejsce.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie