Nowy chłopak mamy Neymara w przeszłości był piłkarzem. W jakich klubach grał?

Piłka nożna
Nowy chłopak mamy Neymara w przeszłości był piłkarzem. W jakich klubach grał?
fot. Instagram
Tiago Ramos (z prawej) w przeszłości był piłkarzem.

Zaledwie 23-letni Tiago Ramos niedawno oznajmił światu, że jego partnerką jest starsza o 31 lat mama Neymara, Nadina Golcanves. Jak się okazuje, wybranek serca kobiety w przeszłości był piłkarzem. Wielkiej kariery jednak nie udało mu się zrobić.

Ramos, mimo dopiero 23 lat, ma już za sobą duży bagaż doświadczeń. Obecnie zajmuje się modelingiem i e-sportem. W przeszłości próbował swoich sił na boisku. Przygodę z piłka zaczynał w Brazylii. Występował w profesjonalnej trzeciej lidze.

 

CZYTAJ TEŻ: Francuzi planują powrót do gry! Podali możliwe terminy

 

Następnie grał na niższych poziomach rozgrywkowych w Hiszpanii. Reprezentował barwy m.in. CP Vilafranca, CD Calamonte czy CP Guareña.

- Był bardzo dobry pod względem fizycznym, ale ubogi taktycznie. Technicznie też miał braki - powiedział w rozmowie z hiszpańskimi mediami jeden z jego szkoleniowców, Jose Manuel Cisneros.

 

Z murawy udało mu się wynieść dobrą sylwetkę, która pozwoliła mu spełnić się w modelingu. Dzięki temu poznał Neymara, a następnie jego matkę, z którą obecnie tworzy związek.

 

CZYTAJ TEŻ: Lewandowski był blisko Serie A! W ostatniej chwili... Włoch się rozmyślił


Między parą jest 31 lat różnicy, ale nikt nie ma z tym problemu - nawet starszy o pięć lat od Ramosa Neymar. Nadina Golcavnes w 2016 roku rozwiodła się z ojcem gwiazdy Paris Saint-Germain, Neymarem Santosem Sr.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie