Piłkarz Piasta Gliwice zatrzymany. Biegał po lesie

Piłka nożna
Piłkarz Piasta Gliwice zatrzymany. Biegał po lesie
Zawodnik Piasta Gliwice Uros Korun został zatrzymany przez policję podczas... biegania po lesie.

Zawodnik Piasta Gliwice Uros Korun został zatrzymany przez policję podczas... biegania po lesie. Obrońca mistrzów Polski nie zapłacił mandatu, ale musiał natychmiast zakończyć swój trening.

W okresie panującej w Polsce epidemii koronawirusa piłkarze klubów PKO BP Ekstraklasy zmuszeni są do trenowania w domach. Od miesiąca zawodnicy wykonują więc rozpiski, które przekazali im trenerzy od przygotowania fizycznego. Żadne domowe ćwiczenia nie zastąpią biegania, które jednak nie jest zalecane przez rząd w okresie kwarantanny. Dodatkowo od jakiegoś czasu zamknięte są m.in. parki i lasy.

 

Mimo to do lasu wybrał się obrońca Piasta Gliwice Uros Korun. Słoweńca podczas biegania zatrzymała jednak policja, która odesłała go do domu, o czym informuje Onet. Tym razem obeszło się bez mandatu, choć 32-letni zawodnik natychmiast musiał przerwać trening.

 

Korun piłkarzem Piasta jest od lata 2015 roku. W polskiej lidze rozegrał już 121 spotkań, w których zdobył cztery bramki. W sezonie 2018/2019 świętował zdobycie mistrzostwa Polski. Wcześniej grał w słoweńskich NK Domzale, NK Rudar Velenje czy NK Celje. W reprezentacji Słowenii nie zdążył zadebiutować, choć był powoływany na jej zgrupowania.

 

W tabeli PKO BP Ekstraklasy Piast zajmuje obecnie drugie miejsce.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie