Na pomoc szpitalowi! Jędrzejczyk i siatkarze Indykpolu AZS zaśpiewali piosenkę z zespołem Enej

Inne
Na pomoc szpitalowi! Jędrzejczyk i siatkarze Indykpolu AZS zaśpiewali piosenkę z zespołem Enej
fot. YouTube
Sportowcy związani z Olsztynem włączyli się w akcję charytatywną.

Sportowcy związani z Olsztynem, wśród nich gwiazda MMA Joanna Jędrzejczyk, siatkarze Indykpolu AZS i piłkarze Stomilu, wzięli udział w wykonaniu piosenki "Olsztyn Kocham". Inicjatywa ma na celu podziękowanie lokalnej służbie zdrowia za trud i poświęcenie w walce z koronawirusem.

Olsztyńscy artyści i sportowcy wykonali piosenkę zespołu Czerwony Tulipan "Olsztyn Kocham". Do tej inicjatywy przyłączyli się m.in. słynna zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk, siatkarze Indykpolu AZS (Wojciech Żaliński i Remigiusz Kapica) oraz piłkarze Stomilu (Grzegorz Lech, Jakub Mosakowski, Janusz Bucholc, Piotr Skiba i Rafał Remisz).

 

CZYTAJ TEŻ: Lewandowscy wsparli kolejny szpital. Wiemy, dokąd trafiły pieniądze od pary

 

Teledysk został nakręcony w domach, za pomocą telefonów i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Wykonawcy zachęcają w nim do wpłacania pieniędzy na rzecz Olsztyńskiego Szpitala Zespolonego. Zbiórka w portalu zrzutka.pl ma pomóc w zakupie środków ochrony osobistej oraz środków dezynfekujących.

 

 

"Olsztyn Kocham to piosenka, którą zna każdy Olsztynianin, dlatego wspólnie z artystami, sportowcami, oraz pozostałymi ludźmi mocno związanymi z naszym miastem postanowiliśmy zaśpiewać właśnie ją, by wszystkim - zwłaszcza służbie zdrowia - dodać sił i wiary w tym trudnym dla nas czasie" – napisali członkowie zespołu Enej, inicjatorzy tej akcji.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie