Obowiązek noszenia maseczek. Boniek dał przykład

Piłka nożna
Obowiązek noszenia maseczek. Boniek dał przykład
fot. Facebook.com/MorawieckiPL
Prezes PZPN dał przykład, jak należy chronić zdrowie.

Zbigniew Boniek pojawił się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim i minister sportu Danutą Dmowską-Andrzejuk. Prezes PZPN dał przykład, jak należy chronić zdrowie.

Wciąż trwa debata na temat przyszłości polskiego sportu. W Kancelaria Prezesa Rady Ministrów pojawili się ostatnio minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk i prezes PZPN Zbigniew Boniek. Wraz z premierem Mateuszem Morawieckim dyskutowano w maseczkach ochronnych, których używanie – lub zasłanianie twarzy w inny sposób, np. szalikiem – jest od czwartku obowiązkowe na terenie całej Polski.

 

„Na dzisiejszym spotkaniu rozmawialiśmy o przygotowaniach naszych sportowców do Olimpiady w Tokio, o sytuacji reprezentacji Polski i odmrożeniu rozgrywek Ekstraklasy” – poinformował premier.

 

 

Następnie odbyła się wideokonferencja, w której udział wzięli prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej i szef piłkarskiej federacji. Po konsultacjach postanowiono, że decyzja o sposobie kontynuowania lub zakończenia obecnego sezonu, zostanie podjęta najpóźniej do 11 maja 2020. Podjęte ustalenia mają być przekazane do zatwierdzenia Zarządowi PZPN.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie