Konflikt Wrzosek - Mańkowski? Zawodnicy spotkali się w MMAgazynie

Sporty walki
Konflikt Wrzosek - Mańkowski? Zawodnicy spotkali się w MMAgazynie
fot. Polsat Sport
Dwaj wojownicy: Marcin Wrzosek i Borys Mańkowski nie przepadają za sobą.

Od pewnego czasu Marcin Wrzosek i Borys Mańkowski nie przepadają za sobą. Do tej pory ich wymiana "uprzejmości" miała miejsce w Internecie. Tym razem jednak porozmawiali ze sobą podczas programu "MMAgazyn"!

Dwaj wojownicy: Marcin Wrzosek i Borys Mańkowski nie przepadają za sobą. Do tej pory ich wymiana "uprzejmości" miała miejsce tylko w sieci, ale tym razem porozmawiali ze sobą podczas programu MMAgazyn. Czy dojdzie do ich wyczekiwanego pojedynku w klatce federacji KSW?

 

– Mamy na linii gości, którzy w trash talku w ostatnich dniach odnaleźli się znakomicie – powiedział prowadzący Łukasz „Juras” Jurkowski i obu zawodników zaprosił do dyskusji. 

 

– Tu nie chodzi o to, kto ma rację, a kto jej nie ma, bo absolutnie nie chcę kłócić się o jakieś brednie. Raz, że nie mam siły na takie rzeczy, a dwa – nie bawi mnie to. Nigdy nie chciałem robić trash talku, zresztą dla mnie to nie jest trash talk, tylko odpowiedź na jedną z zaczepek. To zaczęło się dużo wcześniej. Ja sam tego nie widziałem, nie słyszałem, ktoś mi tylko o tym mówił. Kolejny raz to jednak do mnie trafiło. I zobaczyłem gościa, który niedawno się ze mną normalnie witał, rozmawialiśmy jak koledzy z tej samej federacji, a później ten sam gość mówi, żebym się zajął YouTube. Sorry, ale w jakiś sposób musiałem odpowiedzieć te brednie – powiedział podczas specjalnego łączenia Mańkowski.


Co dalej z galami KSW? Kawulski zdradził szczegóły

Odpowiedział mu Wrzosek: – Po walce na KSW 50 powiedziałem, że nie będę reklamował swojego kanału. To był jeden raz, bardzo żartobliwy, wesoły sposób zaczepienia. Mój kolega, który jest grafikiem, podłożył też twarz Borysa na Kryspina [postać kabaretowa grana przez komika Igora Kwiatkowskiego – red.]. I to też było zrobione w zabawny sposób. A co do naszego spotkania na planie „Tylko jeden”, to mówisz, że rozmawialiśmy jak koledzy, a mi bardzo nie spodobał się twój głupkowaty tekst, kiedy powiedziałeś, że „zaraz podejdziesz i mi wypier…”. Nadal jesteśmy jednak znajomymi. Podałbym ci teraz rękę, bo nie mam nic do ciebie, ale musiałem się jakość do tego odnieść.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze