Poranek z Polsatem Sport: O szkoleniu dzieci i młodzieży

Inne
Poranek z Polsatem Sport: O szkoleniu dzieci i młodzieży
fot. Polsat Sport

W poniedziałek rozpoczniemy kolejny tydzień z magazynem Poranek z Polsatem Sport. Skupimy się w nim na tematach szkolenia dzieci i młodzieży oraz trudnej sytuacji w sporcie, ze szczególnym uwzględnieniem piłki ręcznej.

W dobie koronawirusa na antenie Polsatu Sport i portalu Polsatsport.pl ruszył nowy, poranny magazyn. W jego kolejnej odsłonie weźmiemy pod lupę przyszłość sportu, w odniesieniu do szkółek i klubów piłkarskich szkolących dzieci i młodzież. Skupimy się również na trudnej sytuacji m.in. w szczypiorniaku i siatkówce, spowodowanej cięciem budżetów sponsorskich.

 

Ponadto pokażemy ciekawą inicjatywę piłkarskiego klubu z Jastrzębia, który swoje solidarnościowe działania opiera o... "obiekt westchnień z Kragujevca".

 

Eksperci Polsatu Sport wybrali! Największe objawienia sezonu PlusLigi

 

W programie nawiążemy połączenia m.in. z byłym reprezentantem Polski w piłce ręcznej, zdobywcą srebrnego medalu na mistrzostwach świata w 2007 roku w Niemczech - Grzegorzem Tkaczykiem. Z powodu zapowiedzianych przez spółkę PGE cięć sponsorskich, skontaktujemy się również z prezesem Skry Bełchatów Konradem Piechockim.

 

Na koniec coś dla siebie znajdą również miłośnicy literatury. Co czytać w tym trudnym okresie? Zapraszamy przed telewizory i na Polsatsport.pl.

 

Program "Poranek z Polsat Sport" od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 9:00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie