Poranek z Polsatem Sport: O wznowieniu piłkarskich rozgrywek i tenisie

Inne
Poranek z Polsatem Sport: O wznowieniu piłkarskich rozgrywek i tenisie
fot. Polsat Sport
Poranek z Polsatem Sport: O wznowieniu rozgrywek piłkarskich w Polsce

We wtorek w magazynie Poranek z Polsatem Sport tematami przewodnimi będą: wznowienie rozgrywek piłkarskich w Polsce, świat futbolu po pandemii oraz plany zniesienia ograniczeń w rekreacyjnym uprawianiu tenisa.

W dobie koronawirusa na antenie Polsatu Sport, Polsatu Sport News i portalu Polsatsport.pl ruszył nowy poranny magazyn. We wtorek rozpoczniemy od tematów piłkarskich. Gościem w studiu będzie ekspert Polsatu Sport, były reprezentant Polski Tomasz Łapiński, a połączymy się m.in. z innym byłym piłkarzem polskiej kadry, a obecnie dyrektorem sportowym Wisły Płock Markiem Jóźwiakiem.

 

W poprzednim tygodniu premier Mateusz Morawiecki spotkał się ze Zbigniewem Bońkiem. Panowie dyskutowali na temat wznowienia rozgrywek w Polsce. Prezes Rady Ministrów przyznał, że Ekstraklasa wróci do gry najwcześniej za miesiąc.

 

Iwanow: Konkretny plan i konflikt interesów

 

Po części piłkarskiej przyjdzie pora na tenis. W studiu zobaczymy dziennikarza Polsatu Sport Tomasza Lorka, który wypowie się na temat ewentualnego powrotu turniejów. Przekonamy się również, co na ten temat ma do powiedzenia Michał Przysiężny, były polski tenisista.

 

Program "Poranek z Polsat Sport" od poniedziałku do piątku o godzinie 7:00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze