Poznamy terminy powrotu gal sportów walki! Pudzianowski gościem MMAgazynu. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Poznamy terminy powrotu gal sportów walki! Pudzianowski gościem MMAgazynu. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Pudzianowski gościem MMAgazynu. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Czas na drugi odcinek programu o sportach walki! Gośćmi "MMAgazynu" będą Mariusz Pudzianowski oraz Maciej Sulęcki. Start o 21:00 w Polsacie Sport i na Polsasport.pl. W trakcie programu poznamy terminy powrotu wielkich gal boksu i MMA w Polsce!

W ostatnich tygodniach odwołano wiele hitowych wydarzeń MMA. Na gali KSW 53 w Łodzi pasa wagi półśredniej miał bronić Roberto Soldic, a do klatki miał wrócić Mateusz Gamrot. W rozpisce znalazł się też bohater czwartkowego "MMAgazynu". Więcej tutaj.

To oczywiście nie wszystko, bo również organizacja FEN była zmuszona odwołać swoją galę. Włodarze walczyli długo, ale ostatecznie musieli się poddać. W Lublinie walką wieczoru miało być rewanżowe starcie o pas kategorii piórkowej między Danielem Rutkowskim a Adrianem Zielińskim. Ponadto, w rozpisce znaleźli się m.in. Szymon Bajor, Rafał Kijańczuk, Marcin Wójcik czy Szymon Dusza. Więcej tutaj.

Podobnie ma się sytuacja w Stanach Zjednoczonych. Choć Dana White, szef UFC, długo promował swoje wydarzenie, to po interwencji gubernatora Kalifornii musiał przełożyć galę UFC 249. A przecież rozpiska tego wydarzenia robi wrażenie. Występy Tony'ego Fergusona, Justina Gaethje czy wielu innych znakomitych zawodników zawsze budzą wielkie zainteresowanie. Więcej tutaj.

W tym momencie głód sportu wśród fanów jest olbrzymi. Kiedy możemy spodziewać się wielkiego sportu? W "MMAgazynie" poznamy terminy odmrożenia wielkich gal! Wystarczy obejrzeć program już o 21:00 - transmisja w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl.

 

Nowy magazyn zastąpił audycję Puncher Extra Time, która koncentrowała się na przeglądzie wydarzeń pięściarskich oraz MMA w Polsce i na świecie. Tego elementu nie zabraknie też w magazynie sportów walki, ale będzie to przede wszystkim program dla widzów, z udziałem widzów, w którym każdy będzie mógł się wypowiedzieć i nie będzie tematów tabu.

Zobacz także: Pudzianowski nie próżnuje! Polak pokazał morderczy trening na siłowni (WIDEO)

 

W pierwszym odcinku w studiu gościli Jan Błachowicz oraz Artur Szpilka. Tym razem również pojawi się jeden przedstawiciel MMA oraz jeden przedstawiciel boksu. Będą to Mariusz Pudzianowski oraz Maciej Sulęcki.

 

"Pudzian" przerwał w listopadzie zeszłego roku serię dwóch porażek z rzędu, wygrywając przed czasem z Erko Junem na gali KSW 51. Jak radzi sobie w tych trudniejszych czasach? Patrząc na jego aktywność w mediach społecznościowych, możemy zauważyć, że cały czas ma co robić.

 

Z kolei Sulęcki w czerwcu 2019 roku miał szansę wywalczenia mistrzostwa świata w wadze średniej. Przegrał jednak z Demetriusem Andrade.

 

Początek programu, który poprowadzą Łukasz Jurkowski oraz Patrycja Zahorska, od 21:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl. 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie