Rasiak gościem Cafe Futbol

Piłka nożna

Grzegorz Rasiak będzie gościem kolejnej odsłony magazynu Cafe Futbol. Oprócz byłego reprezentanta Polski w studiu zobaczymy również prowadzącego Bożydara Iwanowa oraz naszych ekspertów Tomasza Łapińskiego, Cezarego Kowalskiego i Romana Kołtonia. Głównym tematem rozmów będzie planowane odmrożenie polskiego sportu, w tym oczywiście Ekstraklasy. W programie połączymy się m.in. z Arturem Wichniarkiem i Tomaszem Hajto. Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W sobotę premier Mateusz Morawiecki poinformował, że rozgrywki PKO Ekstraklasy wrócą pod koniec maja. Oznacza to, że zapewne już za kilkanaście dni piłkarze wrócą do treningów. Oczywiście nie będą to na początku normalne zajęcia.

 

Kluby zapewne zorganizują ćwiczenia w mniejszych grupkach, by zminimalizować ryzyko zakażenia. Wydaje się, że pierwsze w Europie wrócą rozgrywki w Niemczech. Bundesliga ma zostać odwieszona 9 lub 16 maja. Przypomnijmy, że niemieckie drużyny wróciły do treningów.

 

Znamy plan na odmrożenie sportu w Polsce. Podano daty zniesienia obostrzeń

 

Ponadto w Cafe Futbol zobaczymy rozmowę z twórcami trzyodcinkowej serii "Niekochani", w której kibice mogli zobaczyć, jak od kuchni wygląda reprezentacja Polski za kadencji Jerzego Brzęczka.

 

Gościem Bożydara Iwanowa będzie 37-krotny reprezentant Biało-Czerwonych, Grzegorz Rasiak. Napastnik w przeszłości występował m.in. na wyspach, gdzie bronił barw takich klubów jak Derby County, Tottenham, Southampton, Bolton, Watford czy Reading. W Polsce grał m.in. w Jagiellonii Białystok i Lechii Gdańsk. Dla kadry narodowej zdobył 8 bramek, pojechał z nią na mundial w 2006 roku.

 

Koźmiński: Mam nadzieję, że teraz dokończymy sezon

 

W studiu zobaczymy również Romana Kołtonia, Cezarego Kowalskiego oraz Tomasza Łapińskiego. Sprawdzimy również, co do powiedzenia mają Artur Wichniarek i Tomasz Hajto.

 

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11.00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie