Jordan rozbawił pięciokrotną mistrzynię olimpijską

Inne
Jordan rozbawił pięciokrotną mistrzynię olimpijską
fot. PAP
Michael Jordan, sześciokrotny mistrz NBA, zabawiał kilkuletnią Katie Ledecky, obecnie pięciokrotną mistrzynię olimpijską w pływaniu, podczas jednego z meczów hokejowych Washington Capitals.

Słynny koszykarz Michael Jordan, sześciokrotny mistrz NBA, zabawiał kilkuletnią Katie Ledecky, obecnie pięciokrotną mistrzynię olimpijską w pływaniu, podczas jednego z meczów hokejowych Washington Capitals. Zakrywał jej oczy i próbował poczęstować się pop cornem, który jadła.

23-letnia dziś Ledecky, która wywalczyła cztery tytuły mistrzowskie w Rio de Janeiro i jeden w Londynie, napisała na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych, że "zapoznanie się" w takich okolicznościach z Jordanem to jedno z najfajniejszych wspomnień z dzieciństwa.

 

 

Epizod pokazujący małą Katie i Jordana siedzącego za jej plecami na meczu Capitals znalazł się w serialu dokumentalnym poświęconym Michaelowi Jordanowi „Last Dance”. Film przedstawiający ostatni mistrzowski sezon „Air Jordana” (1997/98) w Chicago Bulls jest obecnie pokazywany w przez amerykańskie stacje.

 

Pływaczka zdradziła też, jak znalazła się jako kilkulatka na miejscach dla VIP-ów na meczu hokejowej ligi NHL. Okazuje się, że jej wujek był pod koniec XX w. mniejszościowym właścicielem klubu Capitals, a mała Katie bardzo często oglądała mecze z najlepszych miejsc w hali w Waszyngtonie. Przypadek chciał, że na jednym z nich pojawił się także Jordan i usiadł na fotelu tuż za Ledecky.

BS, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze