Nowa nazwa programu o sportach walki! Debiut "Koloseum" już w czwartek, w studiu m.in. Jędrzejczyk

Sporty walki
Nowa nazwa programu o sportach walki! Debiut "Koloseum" już w czwartek, w studiu m.in. Jędrzejczyk
fot. Polsat Sport
Nowa nazwa programu o sportach walki! Debiut "Koloseum" już w czwartek

Od najbliższego czwartku program o sportach walki zmieni swoją nazwę. Będzie to "Koloseum", które zdobyło prawie połowę głosów! W studiu pojawią się Joanna Jędrzejczyk oraz Tomasz "TJ" Marciniak. Dzięki formule naszego programu również Ty możesz poczuć się jak dziennikarz i zadać pytanie byłej mistrzyni UFC. Start o 21:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl!

Nowy magazyn zastąpił audycję Puncher Extra Time, która koncentrowała się na przeglądzie wydarzeń pięściarskich oraz MMA w Polsce i na świecie. Tego elementu nie zabraknie też w magazynie sportów walki, ale będzie to przede wszystkim program dla widzów, z udziałem widzów, w którym każdy będzie mógł się wypowiedzieć i nie będzie tematów tabu.

 

Pierwsze dwa odcinki, w których gościli Jan Błachowicz, Artur Szpilka, Mariusz Pudzianowski oraz Maciej Sulęcki, odbyły się pod nazwą "MMAgazyn". Było to jednak przejściowe, gdyż od początku to widzowie mieli zdecydować o nazewnictwie.

Zobacz także: Dramat finalisty, niespodziewany powrót, nauka trash talku i treningi z mistrzami KSW. Siódmy odcinek reality show „Tylko Jeden”

 

Do wyboru były trzy opcje. Jak się okazało aż 47% głosów uzyskało "Koloseum". 33% to dorobek dotychczasowego tytułu, czyli "MMAgazynu Sportów Walki", a 20% trafiło na konto "Fight Arena". To oznacza, że w czwartek o godzinie 21:00 Łukasz Jurkowski oraz Patrycja Zahorska przywitają widzów w programie "Koloseum".

W studiu pojawią się znakomicie goście. Będą to Joanna Jędrzejczyk, czyli wieloletnia dominatorka kategorii słomkowej UFC oraz Tomasz "TJ" Marciniak, który na co dzień komentuje gale mieszanych sztuk walki na sportowych antenach Polsatu.

 

Jesteście ciekawi tego, jak Jędrzejczyk radzi sobie w dobie pandemii koronawirusa? A może interesuje was to, która walka była dla niej najtrudniejsza? Nagrajcie krótkie wideo, wrzućcie je na InstaStories i koniecznie oznaczcie @polsatsport.pl. Najciekawsze pytania pojawią się w najnowszym "Koloseum"!

 

 

Połączymy się też z Krzysztofem Jotko, który już 16 mają zmierzy się w Jacksonville z Erykiem Andersem. Ponadto, w programie zajrzymy na plan "Tylko Jeden", gdzie pozostała już tylko walka finałowa między Marcinem Krakowiakiem a Tomaszem Romanowskim. Przekażemy też wiele świeżych newsów i zestawień ze świata MMA oraz boksu.

 

Magazyn "Koloseum" w czwartek o godzinie 21:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl!

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie