Niesamowita metamorfoza "Polskiego Messiego". Pochwalił się, ile schudł (ZDJĘCIE)

Piłka nożna
Niesamowita metamorfoza "Polskiego Messiego". Pochwalił się, ile schudł (ZDJĘCIE)
fot. Elana Toruń
"Polski Messi" pochwalił się metamorfozą.

Marek Buzanowski, znany jako "Polski Messi", dzięki jednemu nagraniu, które przypadkowo przedostało się do internetu, został gwiazdą sieci. Jak się okazało, w ostatnim czasie pan Marek mocno wziął się za siebie i przeszedł imponującą metamorfozę.

Przypomnijmy - w internecie pojawiło się nagranie, na którym Buzanowski żongluje rolką papieru toaletowego. Mężczyzna niefortunnie zahaczył o telewizor, co - delikatnie mówiąc - nie spodobało się jego żonie. W wywiadzie dla oficjalnej strony Elany Toruń, w barwach której występował jako junior, wyjaśnił, że reakcja żony wynikała z tego, że chwilę wcześniej rodzina zaczęła spłacać raty kredytu wziętego właśnie na ten sprzęt.

 

- Żona tego dnia tłumaczyła mi, żebym w domu z tą rolką papieru za bardzo nie szalał, bo zna moją wagę, wie, że zwrotność jest słaba i przeczuwała jak to się może skończyć, a telewizor w pokoju praktycznie nowy, bo raptem druga rata została za niego zapłacona. Nie powinna tak zareagować, ale w nerwach tak czasem jest. Przede wszystkim filmik nie powinien trafić do sieci. Cała ta popularność mojej osoby nie jest utworzona na dobrych fundamentach, ale wyszło jak wyszło… - przyznał "Polski Messi".

 

Od słynnego występuj minęło kilka tygodni. Jak się okazało, w ostatnim czasie pan Marek żyje bardzo aktywnie, czego efektem jest zrzucenie 20 kilogramów. "Jeszcze 15, może 20 i będzie forma midasowa" - dodał we wpisie, który zamieścił na swoim profilu na Facebooku.

 

 

Buzanowski zdradził, że schudnięcie zajęło mu około dwóch miesięcy. Jaki jest jego przepis na zrzucenie wagi? "Warzywa, owoce, chude mięso i kilkanaście kilometrów dziennie - chodzenia i biegania" - napisał w jednym z komentarzy pod wpisem.

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze