"Z Gamrotem chcą trenować czołowi zawodnicy UFC"

Sporty walki
"Z Gamrotem chcą trenować czołowi zawodnicy UFC"
fot. KSW
fot: Mateusz Gamrot kapitalnie zaprezentował się w ATT.

W czwartkowym magazynie sportów walki "Koloseum" w studiu gościła Joanna Jędrzejczyk (16-4, 4 KO, 1 SUB). Polka na co dzień trenuje w American Top Team, gdzie poza kilkoma gwiazdami UFC można spotkać również zawodników z Polski. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się tam Mateusz Gamrot (15-0, 1 NC, 4 KO, 4 SUB), z którym trenować chciała światowa czołówka.

American Top Team to jeden z najbardziej cenionych klubów w Stanach Zjednoczonych. Trenuje tam wielu świetnych zawodników za absolutnej światowej czołówki. Joanna Jędrzejczyk już od dawna przygotowuje się do swoich walk właśnie w ATT. Z Polaków okresowo pojawiają się tam również Mateusz Gamrot oraz Krzysztof Jotko.


"Gamer" w światowym MMA nie ma jeszcze takiej renomy, gdyż znany jest głównie z występów w KSW. Przypomnijmy, że to pierwszy zawodnik w historii polskiej organizacji, który jednocześnie dzierżył pasy dwóch kategorii (lekkiej i piórkowej). Ostatnio dużo mówiło się o Gamrocie, który ma jeszcze dwukrotnie zawalczyć dla KSW, po czym być może stanie się kolejnym Polakiem w UFC.


UFC: Kibice będą mogli zestawić walkę!


- Ubolewam, że Mateusz nie mógł zawalczyć ostatnio, bo to bardzo utalentowany zawodnik. Renato Moicano, Pedro Munhoz, czyli czołowi zawodnicy. Oni cały czas chcą trenować z Gamrotem. On ma to polskie waleczne serce podobnie jak Jan Błachowicz, Krzysiek Jotko czy ja. My zawsze podnosimy zmęczonych i trenujemy - powiedziała "JJ".


Zawodnik z Poznania na pewno ma bardzo dobry start w Stanach Zjednoczonych. W American Top Team wielu zawodników jest zachwyconych umiejętnościami Polaka. Poza wspomnianymi zawodnikami, trenują tam m.in. Dustin Poirier czy Jorge Masvidal.

 

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze