Kiedy wracają gale KSW? Dyrektor sportowy ma dobre wiadomości

Sporty walki
Kiedy wracają gale KSW? Dyrektor sportowy ma dobre wiadomości
Kiedy wracają gale KSW? Dyrektor sportowy ma dobre wiadomości

Organizacja KSW może mieć niedługo znakomite wiadomości dla fanów MMA. - Wiem, że Maciej Kawulski i Martin Lewandowski pracują nad terminem pierwszej gali - powiedział Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy polskiej organizacji.

W ostatnich odwołano wiele ciekawych gal MMA. Ucierpiała m.in. organizacja KSW, która planowała galę w Łodzi, na której mieli wystąpić m.in. Roberto Soldic, Mateusz Gamrot czy Mariusz Pudzianowski. Choć Maciej Kawulski oraz Martin Lewandowski robili wszystko, by to wydarzenie doszło do skutku, to ostatecznie musieli pogodzić się z jego odwołaniem.

 

Powoli jednak organizacje sposobią się do powrotu. Nie inaczej jest w przypadku KSW.

 

- Wiem, że Maciej i Martin pracują nad terminem pierwszej gali, która jest planowana jeszcze w I połowie roku. To już blisko. Nie mogę podać konkretnego terminu, ale jesteśmy gotowi i czekamy na uspokojenie się tej sytuacji - powiedział w programie "Koloseum" dyrektor sportowy KSW Wojsław Rysiewski.

 

Największa polska organizacja MMA ma już doświadczenie w robieniu studyjnych gal. M.in. gala KSW 38 odbyła się właśnie w studiu telewizyjnym

 

- Jeśli wszystkie okoliczności prawne i medyczne pozwolą nam odpowiedzialnie zorganizować galę, to jesteśmy gotowi. Wiemy, jak robić gale studyjne, bo już to robiliśmy - dodał.

 Kiedy więc możemy spodziewać się szczegółów?

 

- To kwestia kilku dni, kiedy ogłosimy termin powrotu gal - zakończył.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze