Zagłębie ma następcę Dudka! Kontrakt podpisany przez Internet

Piłka nożna
Zagłębie ma następcę Dudka! Kontrakt podpisany przez Internet
fot. twitter.com/zaglebie_eu
Nowym szkoleniowcem klubu został Krzysztof Dębek.

Zagłębie Sosnowiec ma już następcę trenera Dariusza Dudka. Nowym szkoleniowcem klubu został Krzysztof Dębek. 41-latek podpisał z pierwszoligowcem roczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejne 12 miesięcy.

W piątek nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec został ogłoszony Krzysztof Dębek. Szkoleniowiec związany przez wiele lat z Legią Warszawa zastąpił na tym stanowisku Dariusza Dudka, który odszedł z klubu we wtorek. 41-letni trener podpisał z sosnowiczanami roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejnych 12 miesięcy. Co ciekawe: umowa Dębka została podpisana zdalnie… za pomocą Internetu.
 
"W obecnej sytuacji, gdy mamy pandemię, to na pewno było duże zaskoczenie. Z drugiej strony kiedyś już był kontakt z klubem, moja znajomość z ludźmi zarządzającymi Zagłębiem, bliscy koledzy, to wszystko nie powodowało już zaskoczenia, a bardziej satysfakcję i docenienie tego, że widzi się we mnie osobę, która podoła nowym obowiązkom" - powiedział nowy szkoleniowiec Zagłębia. 
 

 

Dębek niemal całą trenerską karierę spędził w Legii Warszawa. Na Łazienkowskiej pracował w Akademii oraz rezerwach, a także współpracował z pierwszym zespołem. Od lipca 2018 roku był pierwszym szkoleniowcem Victorii Sulejówek, z którą w ubiegłym sezonie spadł z III ligi do IV.
 
Do jego sztabu trenerskiego został włączony wieloletni zawodnik Zagłębia, a ostatnio Polonii Bytom, Łukasz Matusiak.
 
W tabeli Fortuna 1 Ligi Zagłębie zajmuje obecnie dziewiąte miejsce.
seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze