Żartowniś Kwolek jednak zostaje w Warszawie! "To były takie śmieszki"

Siatkówka
Żartowniś Kwolek jednak zostaje w Warszawie! "To były takie śmieszki"
fot. Cyfrasport
Bartosz Kwolek podpuszczał kibiców twierdząc, że możliwy jest jego transfer do innego klubu. W piątek uspokoił dyskusje, informując że zostaje w stołecznym klubie.

Budował napięcie, ale w piątkowym "Poranku z Polsatem Sport" rozwiał wszelkie wątpliwości. Bartosz Kwolek zostaje w Vervie Warszawa Orlen Paliwa na kolejne dwa sezony, mimo że wcześniej nie wykluczał zmiany barw klubowych. - Robiłem sobie jaja, bo kontrakt był już podpisany. Lubię czasem podpuścić i pożartować - powiedział.

Bartosz Kwolek w jednym z magazynów #7strefa rozętał burzę mówiąc, że kolejny sezon na pewno spędzi w Polsce. Zasugerował też, że będzie to najładniejsze miasto w kraju. Obecni w studiu Łukasz Kadziewicz i Jerzy Mielewski zaczęli zastanawiać się, czy będzie to Rzeszów, Warszawa czy Kędzierzyn-Koźle. Siatkarz potwierdził, że będzie reprezentował barwy klubu z jednego z tych właśnie miast.

 

Wywołało to lawinę spekulacji w mediach. Kwolka najczęściej wiązano z Asseco Resovią Rzeszów. Jak się okazało cała sytuacja była wykreowana przez siatkarza dla zabawy. W piątkowym "Poranku z Polsatem Sport" potwierdził, że kolejne dwa lata spędzi w stolicy, gdzie występuje od 2016 roku.

 

ZOBACZ: Wlazły i Kwolek w jednym klubie? Wypowiedź reprezentanta Polski wywołała lawinę spekulacji

 

- Robiłem sobie jaja, bo kontrakt był już podpisany. Lubię czasem podpuścić i pożartować, tym bardziej że w PlusLidze przed nowym sezonem jest dużo zmian. To były takie śmieszki - powiedział.

 

Przyznał też, że tęskni za treningami i rozgrywkami. Przyznał, że wierzy w powodzenie planu Vitala Heynena na czerwcowe zgrupowanie w Spale.

 

- Tęsknię za siatkówką, ale nie za siłownią, którą trzeba robić w trakcie treningów. Chciałbym poodbijać piłeczką. Mam nadzieję, że wszystko się ziści i 1 czerwca będziemy mieli szansę potrenować w Spale - skomentował.

 

 

Poranek z Polsatem Sport od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie