Moskal nie jest już trenerem ŁKS Łódź

Piłka nożna
Moskal nie jest już trenerem ŁKS Łódź
fot. CyfraSport
Kto nowym trenerem ŁKS

Kazimierz Moskal nie jest już trenerem ŁKS Łódź! Kontrakt 53-letniego szkoleniowca został w sobotę rozwiązany za porozumieniem stron.

Po niespełna dwóch latach trener Kazimierz Moskal opuścił ŁKS. W sobotę władze klubu rozwiązały za porozumieniem stron umowę 53-letniego szkoleniowca. Do medialnej wiadomości nie podano jednak nazwiska jego następcy, który za niespełna miesiąc rozpocznie walkę o utrzymanie klubu w PKO BP Ekstraklasie.

 

„Odbyliśmy z trenerem Moskalem długą i szczerą rozmowę, podczas której doszliśmy wspólnie do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem dla obu stron będzie zakończenie współpracy w tym właśnie momencie. Na pewno nikt z nas nie zapomni jednak tych wszystkich radosnych chwil, na czele z fetą po awansie do Ekstraklasy, które wspólnie przeżyliśmy przez ostatnie dwa lata” – powiedział oficjalnej stronie ŁKS prezes Tomasz Salski.

 

Razem ze szkoleniowcem odszedł jego asystent Maciej Musiał.

 

 

Moskal był trenerem ŁKS od czerwca 2018 roku. Wcześniej pracował m.in. w Wiśle Kraków, Termalice Bruk-Bet Nieciecza, GKS Katowice, Pogoni Szczecin i Sandecji Nowy Sącz.

 

W tabeli PKO BP Ekstraklasy ŁKS zajmuje aktualnie ostatnie, szesnaste miejsce.

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie