Mańkowski: Dla zawodników udział w programie to bardzo fajna opcja

Sporty walki
Mańkowski: Dla zawodników udział w programie to bardzo fajna opcja
Fot. Polsat Sport
Mańkowski: Dla zawodników udział w programie to bardzo fajna opcja

Jeżeli miałbym szansę uczestniczyć w takim programie, zanim rozpoczęła się moja przygoda w KSW, to… mega sztos - powiedział po finale „Tylko jeden” Borys Mańkowski, były mistrz KSW w wadze półśredniej.

Po emisji pierwszego sezonu „Tylko jeden” pomyślałeś sobie, że szkoda, iż na wcześniejszym etapie kariery nie miałeś okazji wziąć udziału w tego typu programie?

 

Borys Mańkowski: Absolutnie tak. Jeżeli miałbym szansę uczestniczyć w takim programie, zanim rozpoczęła się moja wielka przygoda w KSW, to… mega sztos. Mówiłem nawet chłopakom, że ten udział bardzo im się przysłuży. Tak naprawdę mieć zbudowaną taką historię przed przyjściem do KSW to dużo lepsze, niż trafienie do federacji jako dobry zawodnik. Zobaczcie: oni i tak idą do KSW, a już są znani z programu. Łatwiej będzie im pozyskać sponsorów, widzów, kibiców. To bardzo fajna opcja.

 

Kolejne sezony to formalność? Pojawił się pomysł, by do domu weszły kobiety, ale może grono wciąż nieodkrytych medialnie zawodników jest tak szerokie, że nowe męskie edycje są godne zorganizowania?

 

Bardzo „lightowo” można zorganizować nawet kilka edycji, ponieważ wiem, ilu ludzi trenuje MMA. Ten sport jest bardzo znany, ludzi trenujących jest niezliczona ilość, także jest w czym wybierać.

 

 

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze