Kadra Polski po pierwszych skokach w Szczyrku

Inne
Kadra Polski po pierwszych skokach w Szczyrku
fot. PAP
Reprezentantki Polski oddały premierowe próby na obiektach k-75 i K-90 pod czujnym okiem Łukasza Kruczka.

Młodzieżowa kadra kobiet ma za sobą pierwsze treningi na kompleksie skoczni w Szczyrku Skalite. Reprezentantki Polski oddały premierowe próby na obiektach k-75 i K-90 pod czujnym okiem Łukasza Kruczka.

W związku z odmrażaniem sportu w naszym kraju, we wtorkowe przedpołudnie polskie skoczkinie oddały pierwsze skoki tej wiosny. Podczas oficjalnego treningu zawodniczki oprócz prób na średnim i normalnym obiekcie w Szczyrku, ćwiczyły na stadionie lekkoatletycznym. Zajęcia odbywały się zgodnie z procedurami polegającym na zachowaniu odpowiedniej odległości między skoczkiniami. Na obiekcie nie zabrakło również środków dezynfekujących. Nad wszystkim czuwał szkoleniowiec kadry Łukasz Kruczek oraz dyrektor szczyrkowskiego ośrodka Tomasz Laszczak.

 


– Stopniowo uruchamiamy nasze poszczególne obiekty dla sportowców, priorytetem jest oczywiście w obecnej sytuacji troska o ich komfort i bezpieczeństwo – przyznał Laszczak.


W nowym sezonie do Kadry A, którą tworzą Kinga Rajda, Joanna Szwab, Kamila Karpiel, Anna Twardosz i Nicole Konderli, dołączyła Wiktoria Przybyła. W sztabie trenerskim Kruczkowi pomagać będą byli skoczkowie Wojciech Tajner i Marcin Bachleda.

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze