Podnoszą pół tony, ale czy daliby radę "Pudzianowi"? Polak odpowiedział "Bestii"

Sporty walki
Podnoszą pół tony, ale czy daliby radę "Pudzianowi"? Polak odpowiedział "Bestii"
fot. KSW
Mariusz Pudzianowski rzucił wyzwanie "Bestii".

Na początku maja islandzki strongman Hafthor Bjornsson podniósł 501 kg w martwym ciągu i tym samym pobił rekord świata należący do Eddiego Halla. W ciągu kilkunastu godzin panowie umówili się na pojedynek bokserski i już podobno podpisali kontrakt na taką walkę. Do gry włączył się również Mariusz Pudzianowski, który chętnie zmierzyłby się z "Bestią".

W niedzielę informowaliśmy, że Bjornsson jako pierwszy człowiek w historii złamał barierę pół tony w martwym ciągu. Podniósł dokładnie o jeden kilogram więcej niż poprzedni rekordzista, Hall. Brytyjczyk, który na co dzień żyje w dobrych stosunkach z Islandczykiem, pogratulował mu wyczynu. Dodał również, że oficjalne rekordy powinny być ustanawiane na zawodach, a nie tak jak w przypadku Bjornssona - na siłowni.
 
 
Nowy rekordzista szybko odniósł się do zarzutów rywala i rzucił mu wyzwanie. Panowie mają się spotkać na... ringu bokserskim. Hall zdążył już wrzucić na swoje media społecznościowe kontrakt na walkę z Islandczykiem oraz plakat promujący to wydarzenie. Gdyby obaj weszli do ringu, wnieśliby tam prawie 400 kg.
 
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve signed the papers and it’s “OFFICIALLY” on. Thanks to @coresportsworld for the opportunity! #BackUpYourBull Big Love The Beast

Post udostępniony przez Eddie hall - The Beast (@eddiehallwsm)

 
- To już oficjalne. Ja kontra "Thor". Las Vegas, Nevada - napisał na swoim Instagramie Hall.
 
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s “official” me vs Thor 💥 🥊 Las Vegas, Nevada ⛰ @coresportsworld #BackUpYourBull #whowillreign Big Love Team Beast

Post udostępniony przez Eddie hall - The Beast (@eddiehallwsm)

 
Post szybko skomentował Pudzianowski. Były strongman, a obecnie zawodnik organizacji KSW rzucił wyzwanie Brytyjczykowi. - Eddie, ja następny. Jestem gotowy do walki. Jestem tylko starym strongmanem - czytamy w komentarzu.
 
 
Pudzianowski w przeszłości pięciokrotnie był mistrzem świata strongman. Hall oraz Bjornsson wygrywali te zawody po razie. W MMA "Pudzian" jest od 2009 roku. Stoczył 21 pojedynków - wygrał 13 i siedem przegrał, a jedna jego walka pozostała bez rozstrzygnięcia.
IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze