Puchacz nagrał zwrotkę w #Hot16Challenge2. Nominował m. in. Szczęsnego

Piłka nożna
Puchacz nagrał zwrotkę w #Hot16Challenge2. Nominował m. in. Szczęsnego
fot. CyfraSport
Tymoteusz Puchacz w tym sezonie jest ważną postacią Lecha

W środowisku piłkarskim znany jest jako Puchacz, ale w muzycznym półświatku porusza się już pod pseudonimem "Puszka". Piłkarz Lecha Poznań Tymoteusz Puchacz znany jest ze swojej pasji do muzyki hip-hopowej, a teraz stworzył kolejny kawałek, stając w szranki #hot16challenge2.

Akcja #hot16challenge2 od kilkudziesięciu godzin podbija Internet. To już druga edycja wyzwania, w którym raper wykonujący 16-wersowy kawałek, nominuje kolejne osoby do nagrywania swojego utworu. Pierwszy raz #hot16challenge miał miejsce w 2014 roku, a teraz powrócił mając na celu zebranie pieniędzy na pomoc w walce z koronawirusem.

 

W wyzwaniu biorą udział najbardziej znane osoby ze sceny hip-hopowej, ale również aktorzy czy sportowcy. Piłkarzem, którego ogromną pasją jest rapowanie, jest Tymoteusz Puchacz, który został nominowany do akcji przez Janusza Walczuka. Młody zawodnik Lecha Poznań nie kazał zbyt długo czekać na odpowiedź i opublikował swój klip na kanale Foot Truck na YouTube.

 

 

Puchacz nominował do nagrania swojego kawałka kolejnych pięć osób. Wśród nich są między innymi dobry kumpel 21-latka z Lecha Poznań - Jakub Moder, ale również Bartosz Kapustka czy gwiazda Juventusu Wojciech Szczęsny.

 

Dla Puchacza występ w #hot16challenge2 nie jest debiutem na muzycznej scenie, bo już wcześniej nagrywał hip-hopowe kawałki. Jeden z nich został wydany przez SBM Label.

 

Raport dotyczący koronawirusa TUTAJ

 

Raport dotyczący koronawirusa w sporcie TUTAJ

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie