Rosjanin na dłużej w Zagłębiu

Piłka nożna
Rosjanin na dłużej w Zagłębiu
fot. Cyfrasport
Rosjanin Jewgienij Baszkirow podpisał nowy kontrakt z Zagłębiem Lubin.

Rosjanin Jewgienij Baszkirow podpisał nowy kontrakt z Zagłębiem Lubin. Umowa 28-letniego pomocnika będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Zagłębie Lubin poinformowało w środę, że kontrakt Rosjanina Jewgienija Baszkirowa został przedłużony. Teraz umowa 28-letniego pomocnika ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku. Baszkirow trafił do Lubina 26 lutego tego roku.

"Bardzo się cieszę, że zostałem w Zagłębiu na kolejne lata. W tym krótkim czasie przekonałem się, że jest do dobry klub dla mojego rozwoju, z ciekawym potencjałem i rozbudowaną infrastrukturą. Myślę, że to był logiczny ruch z mojej strony. Klub bardzo szybko wyszedł z inicjatywą przedłużenia umowy, za co jestem wdzięczny prezesowi, ale i wszystkim ludziom związanym z Zagłębiem. To był dla mnie jasny sygnał, że tutaj mnie potrzebują i wiążą ze mną przyszłość" - powiedział zawodnik.
 
 
Baszkirow to wychowanek Zenit Sankt Petersburg. W słynnym klubie występował do 2012 roku. Następnie był zawodnikiem Toma Tomsk, Krylji Sowietow Samara i Rubina Kazań. Do Lubina trafił właśnie z Tatarstanu. W miedziowym klubie rozegrał dotychczas tylko trzy ligowe spotkania.
 
Serwis Transfermarkt.de wycenia Baszkirowa na 725 tys. euro.
 
W tabeli PKO BP Ekstraklasy Zagłębie zajmuje aktualnie jedenaste miejsce.
seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze