Poranek z Polsatem Sport: Wraca wielki tenis i polscy siatkarze w Rosji

Tenis
Poranek z Polsatem Sport: Wraca wielki tenis i polscy siatkarze w Rosji
Co w najnowszym Poranku z Polsatem Sport?

Wielki sport powoli wraca do życia, na razie przy pustych trybunach. W piątek na Florydzie rozpocznie się turniej tenisowy, w którym weźmie udział Hubert Hurkacz. Także w tym amerykańskim stanie odbędzie się gala UFC 249, sporty walki też bowiem wracają... na ekrany. Będziemy o tym rozmawiać w piątkowym Poranku z Polsatem Sport. W programie zajmiemy się też transferami polskich siatkarzy do ligi rosyjskiej. Transmisja od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

Tenisiści i kibice tej dyscypliny sportu bardzo stęsknili się za rywalizacją, ale na powrót wielkich turniejów będą musieli jeszcze poczekać. Zawodnicy i ich menedżerowie próbują brać sprawę we własne ręce i organizują nieformalne, "skromne" potyczki". Do takiej dojdzie już w najbliższy weekend. Do udziału w turnieju UTR Pro Challenge Florida zaproszony został Hubert Hurkacz, który zmierzy się z Amerykanami Reilly'm Opelką, Tennysem Sandgrenem oraz Tommy'm Paulem. Polak zajmuje 29. miejsce w rankingu ATP, najwyższe z tej czwórki. Transmisje meczów już od piątkowego wieczoru w Polsacie Sport, a w porannym programie będziemy rozmawiać o powrocie tenisistów na korty. Gościem Jerzego Mielewskiego będzie Filip Gawęcki, komentator tenisa w Polsacie Sport. Za pośrednictwem Skype połączymy się z Dawidem Olejniczakiem, który będzie komentować mecze rozgrywane na Florydzie.

 

Przerwa w rozgrywkach siatkarskich nie oznacza bezruchu na rynku transferowym. Polacy są w głównym nurcie zainteresowań wielkich klubów, kilku znów możemy oglądać w lidze rosyjskiej. Bartosz Bednorz już podpisał umowę z potężnym Zenitem Kazań, Artur Szalpuk jest bliski związania się z Biełogorie Biełgorod, a Maciej Muzaj zapewne zostanie graczem Uralu Ufa. Z tym ostatnim zawodnikiem połączymy się za pomocą Skype, tak samo rozmawiać będziemy z Łukaszem Kadziewiczem, ekspertem Polsatu Sport oraz Jakubem Michalakiem, agentem Bartosza Kurka. W studiu obok Jerzego Mielewskiego zasiądzie Wojciech Drzyzga, trzykrotny siatkarski wicemistrz Europy, którego syn Fabian wybrał ostatnio odwrotny kierunek. Mistrz świata przeniósł się bowiem z Lokomotiwu Nowosybirsk do Asseco Resovii Rzeszów.  

 

W nocy z soboty na niedzielę wróci największa organizacja MMA na świecie. Podczas gali w Jacksonville zobaczymy bardzo mocno obsadzoną kartę walk, a pojedynkiem wieczoru będzie starcie Tony'ego Fergusona z Justinem Gaethje o tymczasowy pas kategorii lekkiej. W Poranku z Polsatem Sport gorący meldunek ze Stanów Zjednoczonych przekaże Przemysław Garczarczyk. 

 

Transmisja Poranka z Polsatem Sport od godziny 7:00 w Polsacie Sport, Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie