Tybura gościem magazynu Koloseum. Nowa godzina transmisji

Sporty walki
Tybura gościem magazynu Koloseum. Nowa godzina transmisji
fot. Polsat Sport
Zawodnik wagi ciężkiej UFC Marcin Tybura będzie gościem Koloseum.

W kolejnym wydaniu magazynu Koloseum nie zabraknie rozmów na temat najbliższych gal MMA, w tym hitowo zapowiadającego się UFC 249. W studiu gośćmi Łukasza Jurkowskiego oraz Patrycji Zahorskiej będą zawodnik UFC Marcin Tybura, oraz ekspert Polsatu Sport Tomasz Marciniak. W tak szerokim składzie przeanalizujemy nadchodzące wydarzenia na światowym i krajowym podwórku sportów walki. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Tym razem zaczniemy o godzinę wcześniej niż dotychczas!

W naszym magazynie poruszymy tematykę nadchodzącej gali UFC 249. Amerykańska organizacja jako pierwsza wraca z bardzo mocną rozpiską, zdaniem ekspertów jedną z najmocniejszych. W programie szczegółowo prześwietlimy zawodników walki wieczoru. Głównym pojedynkiem będzie starcie Tony'ego Fergusona z Justinem Gaethje o tymczasowy pas kategorii lekkiej.

 

Jurkowski: Nie wierzę w altruizm White'a. UFC 249 będzie wielkim sukcesem kasowym

 

W studiu Koloseum jak zawsze pojawią się goście. Zobaczymy Marcina Tyburę przedstawiciela dywizji ciężkiej w UFC oraz Tomasza "TJ" Marciniaka, który na co dzień komentuje gale mieszanych sztuk walki na sportowych antenach Polsatu.

 

W naszym programie nie może zabraknąć tematów z rodzimego MMA. Podczas magazynu ogłosimy kolejnych uczestników gal FEN 28, Babilon MMA oraz Babilon Promotion. Warto podkreślić, że w związki z powrotem polskich wydarzeń w sportach walki cały czas możecie zadawać pytania do naszych ekspertów. W swoich instastory oznaczajcie Polsatsport.pl, a najlepsze wideo pokażemy na żywo w studiu.

 

Dialog z gośćmi w studiu możecie prowadzić także w trakcie transmisji. Piszcie swoje opinie i pytania na Twitterze pod hasztagiem #Koloseum.

 

Transmisja Koloseum od godziny 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze